solyanreklam
sagreklam

Osmangazi’de Huzurlu Bayram

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Ramazan Bayramı arefesinde Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesini gezerek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Osmangazi’de Huzurlu Bayram
  • 03 Haziran 2019, Pazartesi 9:27

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Ramazan Bayramı arefesinde Tarihi Çarşı ve Hanlar Bölgesini gezerek esnaf ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Osmangazi Belediyesi, vatandaşların Ramazan Bayramı'nı huzur içerisinde geçirmesi için çeşitli tedbirler aldı. Belediye ekipleri, hizmetlerin aksamaması ve vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verebilmek için bayramda kesintisiz görev yapacak. Zabıta, Park Bahçeler, Temizlik İşleri ile Fen İşleri Müdürlükleri, bayram boyunca hizmetlerini aralıksız sürdürecek.

Ramazan Bayramı'nın arefe gününde çarşıyı ziyaret ederek esnaf ve vatandaşların bayramını kutlayan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, vatandaşların bayramı rahat, temiz ve huzur içerisinde geçirmeleri için gereken tüm tedbirleri aldıklarını belirtti. Belediye olarak Ramazan Ayı süresince özellikle gıda üretimi yapan yerlerde sıkı denetimler uyguladıklarını hatırlatan Dündar, "Bu denetimlerle vatandaşlarımızın sağlıklı ürünler tüketmesine gayret gösterdik. Bayram öncesinde de çarşıdaki esnaf ve vatandaşlarımızın daha rahat bir şekilde alışveriş yapabilmesi için tedbirlerimizi arttırdık. Vatandaşlarımızın rahat ve mutlu bir şekilde alışveriş yaptıklarını gördük. Özellikle Zabıta ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüz çalışmalarını 7/24 sürdürecek. Vatandaşlarımız ihtiyaçları halinde 444 16 01 numaralı telefonu arayabilirler. Tüm Bursalı hemşehrilerimizin, İslam aleminin Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum" dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık