Minikler İçin Zil Çaldı

2018- 2019 eğitim ve öğretim yılı 'uyum süreci' kapsamında Arnavutköy Belediyesi, ilçede bulunan tüm ilkokullarda çeşitli etkinlikler düzenliyor....

Minikler İçin Zil Çaldı
  • 12 Eylül 2018, Çarşamba 16:54

2018- 2019 eğitim ve öğretim yılı 'uyum süreci' kapsamında Arnavutköy Belediyesi, ilçede bulunan tüm ilkokullarda çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Yeni eğitim ve öğretim yılında okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıflar için "okula uyum eğitimi" başladı. Arnavutköy Belediyesi tarafından her yıl eğitim döneminde öğrencilerin okullara alışmaları için düzenlediği etkinliklere bu sene de sürdürdü. İlçede bulunan ilkokullarda 1 hafta boyunca öğrencilerin eğlenebileceği, oyun gurupları konuldu. Okulu yeni başlayan minikleri, okul hayatını sevdirmek için düzenlenen etkinliklerde minikler, doyasıya eğlendi.

Okula Uyum Süreci Bir Hafta Sürecek

Kendileri için okul bahçelerine kurulan oyun gruplarında toplanan öğrenciler eğlenerek okula “Merhaba” diyor. Anaokulu ve ilköğretim birinci sınıfa yeni başlayan miniklerde okul fobisinin oluşmasının önüne geçilmesi amacıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Arnavutköy’de eğitim veren ilköğretim okullarına şişme oyun grupları konuldu.

Arnavutköy’de “Okula Merhaba Şenliği’nde buluşan Anaokulu ve ilköğretime yeni başlayan minik öğrenciler bir hafta boyunca bolca eğlenecekler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık