Dernekpazarı muhtarları Başkan Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti

Dernekpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Akköse Mahallesi Muhtarı Ömer Celal Benzer, Dernekpazarı'nın mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışmalarından ötürü mahalle muhtarları adına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti.

Dernekpazarı muhtarları Başkan Gümrükçüoğlu'na teşekkür etti
  • 14 Eylül 2018, Cuma 0:00

Dernekpazarı Muhtarlar Derneği Başkanı ve Akköse Mahallesi Muhtarı Ömer Celal Benzer, Dernekpazarı’nın mahallelerinde gerçekleştirilen yol çalışmalarından ötürü mahalle muhtarları adına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti.

Kış mevsimi öncesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından mahallelerinde birçok çalışma gerçekleştirildiğini ifade eden Muhtar Benzer, “Asfaltlamadan betonlamaya, kanaval yapımından sanat yapıları inşaatlarına kadar aciliyet gerektiren birçok çalışmaya imza atılmıştır. Mahallelerimizde gerçekleştirilen bu çalışmalar mahalle sakinlerini son derece mutlu etmiştir. Bakanımız Sayın Berat Alkbayrak ve Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na çalışmalarından ötürü bir kez daha teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık