BÜYÜKŞEHİR'DEN MAHMUDİYE'YE GÜVENLİ YOLLAR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MAHMUDİYE'YE GÜVENLİ YOLLAR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MAHMUDİYE'YE GÜVENLİ YOLLAR
  • 14 Ekim 2018, Pazar 0:00

Büyükşehir Belediyesi ekipleri görev, yetki ve sorumluluk alanında bulunan kırsal bölgelerde yol yapım bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Mahmudiye ilçe merkezindeki yolları yeniliyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri kırsal bölgelerdeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı'na bağlı ekipler, ESKİ'nin altyapı çalışmalarının ardından Mahmudiye ilçesi Eskişehir Caddesi'nde sıcak asfalt kaplama çalışmalarına hızla devam ediyor. Mahmudiye'yi karayolları güzergâhına bağlayan Eskişehir Caddesi'nde Büyükşehir Belediyesi ekipleri sıcak asfalt kaplama ve yama çalışması gerçekleştiriyor. Eskişehir Caddesi'ndeki çalışmalarının ardından Mahmudiye'nin Cumhuriyet Caddesi de Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı personeli tarafından yenilecek.

Mahmudiyeli vatandaşlar yol çalışmasını ilgi ile takip ederken, Büyükşehir Belediyesi'ne kendileri için çok önemli olan Eskişehir Caddesi'ndeki çalışmaları için teşekkür ettiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık