Belediye Çalışanları Unutulmadı

İnegöl Belediyesinde görevde iken vefat eden belediye personeli için İnegöl Belediyesi öncülüğünde Bembirsen(Belediye ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası) ile Hak-İşe bağlı Hizmet İş sendikası tarafından mevlit okutuldu. Akşam Namazı ile Yatsı Namazına müteakip İshakpaşa camiinde okutulan mevlide Belediye Başkanı Alper Taban, Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, meclis üyeleri, Hizmet-İş sendikası Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz, Bem-Bir-Sen sendikası Bursa Şube Başkanı Erkan Ataman, sendika temsilcileri, belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı. “PERSONELİMİZ İNEGÖL İÇİN ÇALIŞIYOR”Görevde iken vefat eden belediye personeli için okutulan mevlit hakkında konuşan Başkan Taban, “Belediye olarak şehrin dört bir tarafında 7/24 esası ile çalışmaya gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizlerin birinci önceliği. Tabi ki belediye bünyesinde mevcut olan müdürlüklerimizde çalışan personelimiz büyük bir özveri ile İnegöl için çalışıyor, İnegöl’e hizmet ediyor” şeklinde konuştu. “MEVLİTE VESİLE OLAN HERKESE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ”İnegöl Belediyesinin 1870 yılından beri İnegöl’e hizmet ettiğine vurgu yapan Taban, “Koca bir çınar olan belediyemizde görev yaparken vefat eden personelimizi bu akşam okutulan mevlit ile bir kez daha hatırladık. Bir kez daha bu şehre hizmet ederken vefat eden isimsiz kahramanlarımızı yad etme fırsatı bulduk. Çalışma hayatında kansere yenik düşen Osman Demirhan çavuşumuzu, kıymetli Nail Zorluer abimizi, Zabıta baş komiserimiz Lütfü Dalga ve Zabıta memuru Hanife Durak Demirayak hanımefendiyi, elim bir kazada kaybettiğimiz Mehmet Dinç kardeşimiz ile ismini sayamadığımız rahmeti rahmana kavuşan tüm ölmüşlerimiz için okutulan bu mevlite vesile olarak, bu güzel şehre hizmet ederken hakkın rahmetine kavuşan değerli personelimizi bir kez daha hatırlamamızı sağladıkları için Hak işe bağlı Hizmet-İş sendikası ile Bem-Bir-Sen sendikası temsilcilerine teşekkürlerimi sunmak istiyorum” açıklamasında bulundu. Taban son olarak, “İnegöl halkı ve bu güzel şehir İnegöl için ellerinden gelen tüm özveriyi gösteren çalışanlarımıza şükranlarımı sunarken, emekli olan personelimize güzel ve huzurlu bir hayat sürmelerini temenni eder, vefat eden personelimize de Allah’tan rahmet, ailelerine de sabrı cemil diliyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Çalışanları Unutulmadı
  • 19 Eylül 2018, Çarşamba 11:16

İnegöl Belediyesinde görevde iken vefat eden belediye personeli için İnegöl Belediyesi öncülüğünde Bembirsen(Belediye ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası) ile Hak-İşe bağlı Hizmet İş sendikası tarafından mevlit okutuldu.

Akşam Namazı ile Yatsı Namazına müteakip İshakpaşa camiinde okutulan mevlide Belediye Başkanı Alper Taban, Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, meclis üyeleri, Hizmet-İş sendikası Bursa Şube Başkanı Mustafa Yavuz, Bem-Bir-Sen sendikası Bursa Şube Başkanı Erkan Ataman, sendika temsilcileri, belediye çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“PERSONELİMİZ İNEGÖL İÇİN ÇALIŞIYOR”
Görevde iken vefat eden belediye personeli için okutulan mevlit hakkında konuşan Başkan Taban, “Belediye olarak şehrin dört bir tarafında 7/24 esası ile çalışmaya gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizlerin birinci önceliği. Tabi ki belediye bünyesinde mevcut olan müdürlüklerimizde çalışan personelimiz büyük bir özveri ile İnegöl için çalışıyor, İnegöl’e hizmet ediyor” şeklinde konuştu.

“MEVLİTE VESİLE OLAN HERKESE ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ”
İnegöl Belediyesinin 1870 yılından beri İnegöl’e hizmet ettiğine vurgu yapan Taban, “Koca bir çınar olan belediyemizde görev yaparken vefat eden personelimizi bu akşam okutulan mevlit ile bir kez daha hatırladık. Bir kez daha bu şehre hizmet ederken vefat eden isimsiz kahramanlarımızı yad etme fırsatı bulduk. Çalışma hayatında kansere yenik düşen Osman Demirhan çavuşumuzu, kıymetli Nail Zorluer abimizi, Zabıta baş komiserimiz Lütfü Dalga ve Zabıta memuru Hanife Durak Demirayak hanımefendiyi, elim bir kazada kaybettiğimiz Mehmet Dinç kardeşimiz ile ismini sayamadığımız rahmeti rahmana kavuşan tüm ölmüşlerimiz için okutulan bu mevlite vesile olarak, bu güzel şehre hizmet ederken hakkın rahmetine kavuşan değerli personelimizi bir kez daha hatırlamamızı sağladıkları için Hak işe bağlı Hizmet-İş sendikası ile Bem-Bir-Sen sendikası temsilcilerine teşekkürlerimi sunmak istiyorum” açıklamasında bulundu.

Taban son olarak, “İnegöl halkı ve bu güzel şehir İnegöl için ellerinden gelen tüm özveriyi gösteren çalışanlarımıza şükranlarımı sunarken, emekli olan personelimize güzel ve huzurlu bir hayat sürmelerini temenni eder, vefat eden personelimize de Allah’tan rahmet, ailelerine de sabrı cemil diliyorum” şeklinde konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
Site en altı
yukarı çık