7 Bin 500 Tonluk İçme Suyu Deposunda Çalışmalar Devam Ediyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçe merkezine daha sağlıklı ve modern sistemler üzerinden içme suyu temin etmek için 6 buçuk milyon TL yatırım bedeli ile inşa etmeye başladığı 7 ...

7 Bin 500 Tonluk İçme Suyu Deposunda Çalışmalar Devam Ediyor
  • 23 Eylül 2018, Pazar 15:51

MASKİ Genel Müdürlüğü, Soma ilçe merkezine daha sağlıklı ve modern sistemler üzerinden içme suyu temin etmek için 6 buçuk milyon TL yatırım bedeli ile inşa etmeye başladığı 7 bin 500 tonluk içme suyu deposunda çalışmalarına devam ediyor.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Soma ilçe merkezine sıfırdan bir içme suyu deposu kazandırıyor. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışma kapsamında 7 bin 500 tonluk içme suyu deposu inşa ediliyor. 6 buçuk milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilmeye başlanan içme suyu deposunda çalışmalar hızla devam ediyor. Çalışma tamamlandığında ilçe merkezi modern ve daha sağlıklı bir içme suyu deposuna kavuşacak.

“İl genelindeki yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek”
MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, idare olarak Manisalılara en iyi hizmeti sunmak için çalıştıklarını ifade ederek, “İl genelinde hayat verdiğimiz projeler ile hemşerilerimize yıllardır bekledikleri hizmetleri sunuyoruz. İlçe merkezlerimiz ve mahallelerimizde yaptığımız işler, ilimizin geleceği için attığımız adımlar arasında yer alıyor. Soma ilçe merkezimize de daha sağlıklı ve uzun yıllar kullanılacak bir içme suyu deposu kazandırmak için başladığımız çalışmalar hızlı bir şekilde ilerliyor. 7 bin 500 tonluk içme suyu deposuna 6 buçuk milyon TL yatırım yapıyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda il genelindeki yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek” dedi. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık