solyanreklam
sagreklam

ZABITA HAFTASI KUTLANDI

ZABITA HAFTASI KUTLANDI

ZABITA HAFTASI KUTLANDI
  • 05 Eylül 2018, Çarşamba 0:00

Eskişehir Zabıta Teşkilatları, Zabıta Haftasını Vilayet Meydanında gerçekleştirilen bir törenle kutladı. Törende konuşan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi, zabıta teşkilatlarının geçmişte olduğu gibi bugün de Eskişehir halkının sağlığı, huzuru ve şehrin tertip ve düzeni için canla başla gayret içinde çalıştığını ifade ederek, tüm zabıtaların haftasını kutladı.

Zabıta Teşkilatının kuruluşunun 192. yıldönümü, Eskişehir Vilayet Meydanında yapılan bir törenle kutlandı. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi'nin, Atatürk Anıtına çelenk koymasıyla başlayan törene Tepebaşı Belediyesi Zabıta Müdürü Fahrettin Çeçgel, Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürü Fikret Uysal, zabıta amirleri ve memurları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi, Zabıta Teşkilatının 192 yıl önce, belediye hizmetlerinin güvenliğini sağlamak ve kamu düzenini korumak amacıyla kurulduğunu belirterek, "Eskişehir halkının memnuniyetini en üst seviyede tutarak halkımızdan gelen talepler eşliğinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Yedi gün yirmi dört saat halkımızla iç içe yürüttüğümüz hizmetlerimizde adalet, dürüstlük ve kaliteden asla ödün vermemeye çalışıyoruz. Zabıta şehrimizin tertip ve düzeninden tutun, şehir hayatındaki huzur ve güvenliğe kadar pek çok başlığın altında sıralanan görev alanlarında hemşerilerimizin hayatının her anında yer alır. Aynı zamanda şehir turizminin gönüllü ve görünmeyen neferidir zabıta. Tüm çabaları aynı zamanda şehrin güzelliğine ve estetik görüntüsüne, doğal yapısına, kültürel zenginliğinin korunmasına hizmet eder. Zabıta Teşkilatı geçmişte olduğu gibi bugün de halkımızın yanındadır, onların huzuru ve refahı için vardır. Zabıtanın görev alanına giren tüm konularda Eskişehir kenti örnek bir kenttir. Buna hizmet eden, bu güzel şehre görünmez dokunuşlarını yapan mesai arkadaşlarıma en içten teşekkürlerimi ve takdirlerimi sunuyorum. Daima amacımız her şeyin en iyisini hak eden Eskişehir'imize ve değerli hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti en iyi seviyede sunmak olacaktır" şeklinde konuştu.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık