solyanreklam
sagreklam

ZABITA HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

ZABITA HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

ZABITA HAFTASI ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
  • 07 Eylül 2018, Cuma 0:00

Zabıta Teşkilatı'nın kuruluşunun 192. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Doktorlar Caddesi üzerinde kurdukları stantta vatandaşlara bilgilendirme broşürü, çiçek ve şeker ikram etti.  

Zabıta Haftası etkinlikleri çeşitli etkinliklerle kutlanmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri Zabıta Teşkilatı'nın 192. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Eskişehirli vatandaşları bilgilendirmek amacıyla Doktorlar Caddesi üzerinde stant açtı. Zabıtanın çalışmaları ve görevlerinin yazıldığı bilgi broşürlerini dağıtan ekipler vatandaşlarla tek tek sohbet ederek çiçek dağıtarak şeker ikramında bulundu. Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanı Aykut Hamzaçebi, "Zabıta Teşkilatı geçmişte olduğu gibi bugün de halkımızın yanındadır, onların huzuru ve refahı için vardır. Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi amacıyla bir etkinlik düzenledik. Daima amacımız her şeyin en iyisini hak eden Eskişehirimize ve değerli hemşerilerimize hak ettikleri hizmeti en iyi seviyede sunmak olacaktır" dedi.

Zabıta yetkilileri, Cumartesi günü saat 17.00'de Espark Alışveriş Merkezi önünde vatandaşların bilgilendirileceği standın kurulacağını ifade ettiler.

Taşbaşı Kültür Merkezi'nde Bilgilendirme Toplantısı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Aykut Hamzaçebi'nin konuşmacı olarak katıldığı toplantıda, katılımcılara Zabıta Teşkilatı'nın tarihi, görev ve sorumluluk alanları anlatıldı. Toplantıya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Emre Genç ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce de katıldı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık