solyanreklam
sagreklam

Yıldırım halkı Mehmetçikleri düşünüyor

Sosyal sorumluluk projeleriyle her kesime hitap eden çalışmalar yapan Yıldırım Belediyesi, Mehmetçiklere şefkat elini uzattı.

Yıldırım halkı Mehmetçikleri düşünüyor
  • 20 Şubat 2018, Salı 9:07

Sosyal sorumluluk projeleriyle her kesime hitap eden çalışmalar yapan Yıldırım Belediyesi, Mehmetçiklere şefkat elini uzattı. Yıldırım Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (YIL-MEK) Ertuğrulgazi ve Kurtoğlu Mahallesi Kurs Merkezi’nde eğitim gören kursiyerler, Diyarbakır’ın Lice ilçesinde vatani görevini yapan Mehmetçiklere boyunluk ördü. Soğuk kış günlerinde görev yapan askerlere anne şefkati ile boyunluk ören kursiyerler, Mehmetçikleri evlatları gibi gördükleri belirterek üşümemelerine bir nebze de olsa katkıda bulunmak istediklerini belirtti. Askerlere yollanacak boyunlukların onlara moral ve güç vermesini dileyen kursiyerler, yüreklerinin Mehmetçiklerle attığını belirterek görevlerinde başarı diledi.

‘SONSUZ DESTEKÇİLERİYİZ’

Güvenlik güçlerinin verdiği mücadelenin her zaman destekçisi olduklarını vurgulayan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Mehmetçiklerimizin verdiği mücadele sadece bugünlük bir mücadele değil. Yarınlarımızı korumak için, güçlü Türkiye’nin temellerini oluşturan çocuklarımızın geleceğini korumak için verilen bir mücadele. Biz de her zaman onların yanındayız. Hem ülkemizin sınırları içerisinde görevini yerine getiren hem de Afrin başta olmak üzere sınır ötesi operasyonlarda vatanımızın güvenliği için gövdesini siper eden Mehmetçiklerimizin sonsuz destekçileriyiz. Bu uğurda şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyor, canları uğruna terör örgütlerine geçit vermeyen askerimizin de yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” dedi.

Fotoğraflar


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık