solyanreklam
sagreklam

Yeni yönetimden Bozbey’e ziyaret

Başkan Mustafa Bozbey’i yönetimi ile birlikte ziyaret eden Bursa Muğla ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Gümüş, kentte yaşayan Muğlalıların dayanışmasının yanı sıra, Bursa’ya da katkı koymak istediklerini belirtti.

Yeni yönetimden Bozbey’e ziyaret
  • 29 Ocak 2018, Pazartesi 23:58

Bursa Muğla ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Gümüş, Başkan Yardımcısı Gülşah Sol ve Yönetim Kurulu Üyesi Hande Koç’la birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek çalışmalarını anlattı. Derneğin, BİLDEF ve Nilüfer Belediyesi Anadolu Arastası Kooperatifi çatısı altında Bursa adına faaliyetler gerçekleştirdiğini belirten Ali Gümüş, özellikle Anadolu Arastası’nın kendilerini çok heyecanlandıran bir proje olduğunun altını çizdi. Anadolu Arastası’nın tamamlandığında dünyaya örnek bir barış projesi olacağına inandığını belirten Başkan Bozbey de, bu projeyle, hemşehri derneklerini aynı çatı altında buluşturarak ortak bir kültürü yansıtacaklarını, turizme katkısı anlamında da bir marka değer oluşturacağını vurguladı. Başkan Bozbey, “Anadolu Arastası’nda kaba inşaatların tamamlanması konusunda önemli bir noktaya geldik. Şimdi önümüzdeki süreç daha titiz bir çalışma gerektiriyor. Ama bittiğinde, Bursa çok değerli bir alana kavuşacak” diye konuştu.

Ziyarette Bursa Muğla ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin projeleri hakkında bilgi veren Ali Gümüş, 21 Şubat’ta Nilüfer Kadın Korosu’nun Uğur Mumcu Sahnesi’nde eğitim yararına vereceği konsere de Başkan Bozbey’i davet etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık