solyanreklam
sagreklam

Volkan Işıklı'dan Başkan Kadir Albayrak'a Ziyaret

Ergene ilçesinde bulunan Erzincan, Tunceli, Bingöl Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Volkan Işıklı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı ziyaret etti. Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette dernek çalışmaları hakkında Volkan Işıklı'dan bilgi aldı.Ziyaret sonunda Başkan Albayrak, Dernek Başkanı Işıklı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Işıklı ve beraberindeki heyet de Başkan Albayrak'a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür etti.

Volkan Işıklı'dan Başkan Kadir Albayrak'a Ziyaret
  • 13 Aralık 2018, Perşembe 9:05

 Ergene ilçesinde bulunan Erzincan, Tunceli, Bingöl Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Volkan Işıklı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı ziyaret etti. 

Başkan Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette dernek çalışmaları hakkında Volkan Işıklı'dan bilgi aldı.

Ziyaret sonunda Başkan Albayrak, Dernek Başkanı Işıklı ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Işıklı ve beraberindeki heyet de Başkan Albayrak'a gösterdiği misafirperverlik için teşekkür etti.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık