solyanreklam
sagreklam

Ümraniyeli Çocuklar Yazın Keyfini Havuzda Çıkarıyor

Yüzme bilmeyen ve tatile gidemeyen çocukların yaz tatilini keyifli geçirmesini, sağlıklı büyümelerini ve spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaçlayan Ümraniye Belediyesi tarafından “Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmasın” sloganıyla bu yıl 4.sü düzenlenen yüzme kursları tüm heyecanıyla devam ediyor.

Ümraniyeli Çocuklar Yazın Keyfini Havuzda Çıkarıyor
  • 23 Temmuz 2018, Pazartesi 0:00

Yüzme bilmeyen ve tatile gidemeyen çocukların yaz tatilini keyifli geçirmesini, sağlıklı büyümelerini ve spor yaparak kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını amaçlayan Ümraniye Belediyesi tarafından “Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmasın” sloganıyla bu yıl 4.sü düzenlenen yüzme kursları tüm heyecanıyla devam ediyor.

Ümraniye Belediyesinin bu yıl da ilçedeki 15 okulun bahçesinde kurduğu havuzlarda profesyonel hocalar tarafından verilen yüzme kursları çocukların yoğun katılımıyla eğlenceli bir şekilde devam ediyor. 7 hafta sürecek olan yüzme kurslarıyla çocuklara tatil yapma fırsatı sunan Ümraniye Belediyesi öğrencilere verdiği değerler eğitimi dersleriyle de çocukların gelişimlerine katkı sağlıyor.

Ümraniyeli çocukların yoğun ilgiyle karşıladığı ve son derece keyifli vakit geçirdikleri kurslar, önümüzdeki yıllarda da devam edecek.

Kursa katılan öğrenciler; spora ve sporcuya her daim destek veren Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a teşekkür ettiler.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık