solyanreklam
sagreklam

TOBB BAŞKANI YENİŞEHİR'İ ZİYARET ETTİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU 26 Aralık 2018 Çarşamba günü ilçemize gelerek çeşitli temaslarda bulundu. Rifat HiSARCIKLIOĞLU,

TOBB BAŞKANI  YENİŞEHİR'İ ZİYARET  ETTİ
  • 03 Ocak 2019, Perşembe 16:30
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU 26 Aralık 2018 Çarşamba günü ilçemize gelerek çeşitli temaslarda bulundu.

Rifat HiSARCIKLIOĞLU, Yenişehir Ticaret Borsası toplantı salonunda, İlçe Kaymakamımız Suat SEYİTOĞLU, Belediye Başkanımız Süleyman ÇELİK,Ticaret Borsası Başkanı Saim BOLACA,Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan TORUN, Ticaret Borsası ile TSO Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerinin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirdi.

TOBB Başkanı HİSARCIKLIOĞLU, toplantının sonunda basın mensuplarına hitaben yaptığı konuşmasında “Ülkemiz sıkıntılı günlerden geçiyor bunu inkâr edemeyiz. Ancak bunların hepsi geçecek. Bu ülkede birçok sıkıntı atlattık. Bunu da atlatacağız. Bütün mesele başı dik tutmak lazım. Bizden ne isteğiniz olursa ne sıkıntınız olursa bana aktarabilirsiniz. TOBB yönetiminde Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı kardeşimiz var. O da sağ olsun bütün Bursa’nın sorunları ile yakından ilgileniyor. Bizim görevimiz size hizmet etmek Yenişehirli başkanların görevi de Yenişehir’e hizmet etmek, bunun için seçiliyoruz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık