solyanreklam
sagreklam

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ESKİŞEHİR'E BAHAR GELDİ

Gerçekleşen seçimler sonucunda Eskişehir'de hem merkezde hem kırsalda oyunu arttırarak 5. dönemine giren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, personeli tarafından belediye önünde büyük bir coşkuyla karşılandı.

SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ ESKİŞEHİR'E BAHAR GELDİ
  • 01 Nisan 2019, Pazartesi 11:00

Gerçekleşen seçimler sonucunda Eskişehir'de hem merkezde hem kırsalda oyunu arttırarak 5. dönemine giren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, personeli tarafından belediye önünde büyük bir coşkuyla karşılandı. Başkan Büyükerşen yaptığı konuşmada önümüzdeki 5 yıl boyunca Eskişehirlilerin daha fazla gurur duyacağı bir kent yaratmak için hem kent merkezinde hem de kırsalda önemli projelere imza atacaklarını ifade etti.

Başkan Büyükerşen, 5. seçiminden de zaferle ayrılmasının ardından Büyükşehir Belediyesi önünde personeli tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Personele emekleri dolayısıyla teşekkür eden Başkan Büyükerşen, "Büyükşehir Belediyemizin çok değerli kadrolarına bu güzel karşılama için yürekten teşekkür ediyorum. Bugüne dek Eskişehir'de başardığımız işler yalnızca benim yaptığım işler değildir. Büyükşehir Belediyemizin bütün personelinin bu şehrin örnek bir kent olmasında emeği büyüktür. Elbette şüphesiz bu projelere sahip çıkan, bizleri destekleyen hemşerilerimizin de hakkı ödenmez. Önümüzdeki dönemde de hem kent merkezinde hem de kırsalda yapacaklarımızla Eskişehir'i çok daha ileriye taşıyacağız. Söz verdiğimiz gibi Eskişehir'e bahar geldi!" dedi.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık