solyanreklam
sagreklam

SOYER'DEN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

SOYER'DEN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN'E ZİYARET
  • 02 Şubat 2019, Cumartesi 10:40

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 'Efsane Başkandan güç almaya geldim' diyen Soyer, Başkanlığın aşkla yapıldığında ne kadar güzel ve başarılı olduğunu bir kez daha Eskişehir'de gördüğünü ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı ve mevcut Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, Başkan Büyükerşen'i makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette iki başkan karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Soyer yaptığı açıklamada "Eskişehir'in efsane Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'i ziyaret ettim. Başkanlığın aşkla yapıldığında ne kadar güzel ve başarılı olduğunu bir kez daha gördüm. Dilerim bu bilge insan genç kuşakları aydınlatmaya, onlara örnek olmaya uzun yıllar devam eder. İyi ki varsın Yılmaz Büyükerşen!" dedi.

Nazik ziyareti için Soyer'e teşekkür eden Başkan Büyükerşen ise "Hayata geçirdiği projeler ile Seferihisar'ı örnek bir ilçe haline getiren Sevgili Kardeşim Tunç Soyer'e başarılar diliyorum. İnanıyorum ki vizyonu ve projeleri ile Büyükşehir Belediye Başkanı olarak da Güzel İzmir'i çok daha ileriye taşıyacak ve başarılı olacaktır" dedi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık