solyanreklam
sagreklam

SARGIN SABAH MESAİSİNE ESNAFLARI DİNLEYEREK BAŞLIYOR

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sabah mesaisine saha çalışmaları yürüten İletişim Merkezi ekipleriyle esnafları gezerek başlıyor. Geçtiğimiz haftalarda saha çalışmalarına başlayan İznik Belediyesi İletişim Merkezi ekipleri mahalle ve sokakları dolaşarak zaman zaman vatandaşların evlerine konuk oluyorlar. Ziyarette ekipler vatandaşlara sorular yönelterek dilek istek ve şikayetlerini oluşturulan formlara işleyerek işleme alıyorlar. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın […] The post SARGIN SABAH MESAİSİNE ESNAFLARI DİNLEYEREK BAŞLIYOR appeared first on İznik Belediyesi.

SARGIN SABAH MESAİSİNE ESNAFLARI DİNLEYEREK BAŞLIYOR
  • 01 Ağustos 2018, Çarşamba 10:42

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın sabah mesaisine saha çalışmaları yürüten İletişim Merkezi ekipleriyle esnafları gezerek başlıyor.

Geçtiğimiz haftalarda saha çalışmalarına başlayan İznik Belediyesi İletişim Merkezi ekipleri mahalle ve sokakları dolaşarak zaman zaman vatandaşların evlerine konuk oluyorlar. Ziyarette ekipler vatandaşlara sorular yönelterek dilek istek ve şikayetlerini oluşturulan formlara işleyerek işleme alıyorlar. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da her fırsatta bu ekiplere eşlik ederek vatandaşların evine ve iş yerlerine konuk oluyor.

SORUNLARA YERİNDE ÇÖZÜM

Son olarak geçtiğimiz günlerde sabah saatlerinde saha çalışması için esnafları ziyaret çıkan ekibe eşlik eden İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da mesaisine esnaflarla başladı. İznik Belediyesi Yeni Hizmet Binası’ndan yola çıkan ekipler cadde boyunca tek tek esnaflara konuk olarak, dileklerini ve şikâyetlerini formlara işlediler. İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ziyaretlerde aciliyet gerektiren konulara yerinde çözümler üretti.

Ziyaretler hakkında açıklamada bulunan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın “Her zaman olduğu gibi bu günde vatandaşlarımızla bir aradayız. Belediye binamızdan çıkarak ilk mesaimize esnaflarımızı ziyaret ederek başladık. İletişim Merkezi ekiplerimizle birlikte ziyaret ettiğimiz iş yerlerinde gerek işveren ve gerekse de işçi kardeşlerimizi dinledik. Arkadaşlarımız istek ve şikayetleri formlara işlediler. Bizlerde aciliyet gerektiren konulara yerinde çözümler ürettik. Bizlerin görevi vatandaşlarımızın hayatını bir nebze de olsa kolaylaştıracak, onların sorunlarına çözüm olacak çalışmalar üretmek. Çok şükür ki bunu da İznik’te başardık. Hemşehrilerimize vaat ettiğimiz projelerin %99’unu hayata geçirdik. Gün boyunca esnaflarımızla bir aradayız. Onların iş yerlerine misafir olduk. Çaylarımızı içtik, hasbihal ettik. Ben güler yüzleri, misafirperverlikleriyle bizleri karşılayan tüm esnaflarımıza teşekkür ediyor, bol ve hayırlı kazançlar diliyorum” dedi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık