solyanreklam
sagreklam

Osmangazide Yollar Asfaltlanıyor

Osmangazi Belediyesi, 2018 yılının ilk altı ayında 32 mahallede asfalt yenileme ve yama çalışmaları yaparak toplam 50 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdi.

Osmangazide Yollar Asfaltlanıyor
  • 02 Temmuz 2018, Pazartesi 0:00

Osmangazi Belediyesi, 2018 yılının ilk altı ayında 32 mahallede asfalt yenileme ve yama çalışmaları yaparak toplam 50 bin ton asfalt serimi gerçekleştirdi.

İlçede bozuk yol bırakmamak adına yoğun bir çalışma yürüten Osmangazi Belediyesi, 2018 yılının ilk altı ayında yaklaşık 30 kilometre yolu sıcak asfaltla kapladı. Gerçekleştirilen asfaltlama çalışmaları kapsamında toplam 50 bin ton asfalt kullanıldı.  32 mahalledeki cadde ve sokaklarda gerçekleştirilen asfalt kaplama çalışmaları için toplam 36 bin 750 ton sıcak asfalt döken ekipler, muhtelif sokaklarda yapılan asfalt yama çalışmaları için de 13 bin 250 ton asfalt kullandı. Osmangazi Belediyesi, ayrıca asfaltlama çalışmaları kapsamında yılın ilk 6 ayında 13 sokak, 7 cadde ve bir pazar yeri olmak üzere toplam 58 bin metrekare alanda freze çalışması gerçekleştirdi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, belirledikleri program kapsamında asfaltlama çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek,     “Merkezden en uç noktaya kadar Osmangazi’nin 136 mahallesinde hizmet üretiyoruz. Özellikle vatandaşlarımızın ulaşım konusunda sıkıntı yaşamaması adına asfaltlama çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Sokak ve caddelerimizin daha güzel ve ulaşılabilir olması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Asfaltlama çalışmalarımıza yaz aylarının yanı sıra kış aylarında da devam ediyoruz. Ekiplerimiz, 2018 yılının ilk altı ayında 30 kilometre yolu asfaltladı. Bu önemli bir rakam. Bu çalışmalar için yaklaşık 50 bin ton asfalt kullandık. Osmangazi’de en ufak bir asfalt sorunu kalmayana dek çalışmalarımızı özverili bir şekilde sürdüreceğiz” dedi. BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık