solyanreklam
sagreklam

Osmangazi Belediyesi 2017 Yılını Değerlendirdi

Osmangazi Belediyesi’nin 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendirmek ve 2018 yılında daha verimli çalışmalara imza atmak amacıyla düzenlediği Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı, Uludağ’da gerçekleştirildi.

Osmangazi Belediyesi 2017 Yılını Değerlendirdi
  • 20 Şubat 2018, Salı 10:00

Osmangazi Belediyesi’nin 2017 yılında yapılan çalışmaları değerlendirmek ve 2018 yılında daha verimli çalışmalara imza atmak amacıyla düzenlediği Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı, Uludağ’da gerçekleştirildi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın başkanlığında, birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı’nda tüm birimlerinin 2017 yılındaki çalışmaları tek tek masaya yatırıldı. Her birim müdürü, 2017 yılında gerçekleştirdiği faaliyetler hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Birim müdürleri, yıl genelinde yapılan çalışmaları, hangi hedeflere ulaştıklarını, ulaşamadıkları hedeflerin de sebeplerini Başkan Dündar’a slayt eşliğinde anlattı. 2018 yılında yapılacak proje ve çalışmalar hakkında da hedeflerini paylaştı. Toplantıda 2018 yılında, bir önceki yıla göre daha da verimli çalışmalara imza atmak için izlenmesi gereken yol haritası üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

“İLÇEMİZE VE KENTİMİZE DEĞER KATACAĞIZ”   

Toplantının ardından değerlendirmelerde bulunan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2017 yılının Osmangazi Belediyesi’nin çalışmaları açısından son derece verimli bir yıl olduğunu kaydetti. Başkan Dündar, 2018 yılında Osmangazi’ye ve Bursa’ya değer katacak çalışmalara devam edeceklerini ifade etti. Her yılsonunda yaptıkları Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı’nın kendileri için çok faydalı olduğunu dile getiren Dündar, “Yönetim Gözden Geçirme Toplantısı’nda 2017 yılında yapılan faaliyetlerin sunumunun yanı sıra bir araya gelerek sohbet ortamında gerçekleştirdiğimiz toplantılar da çalışmalarımızı değerlendirme ve yol haritamızı belirleme noktasında bizlere katkı sağlıyor. Yönetimi gözden geçirdiğimiz bu toplantımızda yaptıklarımızın yanında yapamadıklarımızı da masaya yatırarak özeleştiri yapıyoruz. İş yoğunluğundan dolayı bazı eksikliklerin farkına varamıyoruz. Ancak bu toplantılar ile dışarıdan üçüncü bir göz gibi çalışmalarımızı değerlendiriyoruz. Başarılarımızın yanında eksiklerimizin farkına varıyor ve eksiklerin giderilmesi adına planlama yapıyoruz. Hem müdürlüklerimizin hem de tüm kurumuma katkı sağlamış oluyoruz” dedi.

 

Belediyeler Haber Platformu

http://www.belediyehaberleri.com.tr

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık