solyanreklam
sagreklam

Osmangazi Ailesi İftarda Buluştu

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 9 yıldır ortaya koydukları şehircilik vizyonu ile Yeni Türkiye yolunda yeni Osmangaziyi hızla imar ve inşa ettiklerini söyledi.

Osmangazi Ailesi İftarda Buluştu
  • 24 Mayıs 2018, Perşembe 16:19

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 9 yıldır ortaya koydukları şehircilik vizyonu ile “Yeni Türkiye yolunda yeni Osmangazi’yi hızla imar ve inşa ettiklerini söyledi.

Başkan Dündar, Osmangazi Belediyesi’nin geleneksel aile iftarında belediye personeliyle birlikte iftar yaptı. BUTTİM bahçesinde gerçekleştirilen 4 bin 500 kişilik iftar yemeğine ailesiyle birlikte katılan Dündar, belediye personeliyle sohbet etti.

“Şehre Hizmet Eden Belediyecilik”

Osmangazi Belediyesi’nin çalışanlarla birlikte büyük bir aile olduğunu ifade eden Dündar, “Osmangazi ve Bursa için gece gündüz karıncalar gibi çalışan, belediyecilik hizmetlerinde örnek gösterilen başarılara imza atan bu büyük ailenin her bir ferdine teşekkür ediyorum. Bizler; demokrasinin yerelde başladığına inanan bir anlayışın temsilcileriyiz. Bizim belediyeciliğimizin temelinde samimiyet ve insan odaklı hizmet yatar. Bizim anlayışımız; şehre hükmeden değil, şehre hizmet eden belediyecilik anlayışıdır. Yeri geldiğinde hemşerilerimizin dertlerine derman, yeri geldiğinde mutluluklarına şahit, yeri geldiğinde hüzünlerine ortak oluyoruz. Çok şükür ki; Osmangazi ilçemiz, yıllardır bu anlayışa sahip, iş bilen bir yönetimle yönetiliyor. Sadece bugünün Osmangazi’sine, bugünün insanına, bugünün Türkiye’sine karşı sorumlu değiliz. Bizler bugünden yarını imar etmenin sorumluluğunu da omuzlarımızda taşıyoruz. 9 yıldır ortaya koyduğumuz şehircilik vizyonu ile “Yeni Türkiye yolunda yeni Osmangazi’yi hızla imar ve inşa ediyoruz. Hemşerilerimizin beklentilerine uygun olarak yaptığımız çalışmalarla modern ve geleceğin örnek Osmangazi’sini hep birlikte adım adım hayata geçiriyoruz” diye konuştu. 

“Bir Gün Herkes Osmangazi’de Yaşamak İsteyecek”

Osmangazi sevdalısı ekiple birlikte şehri geleceğe taşıdıklarını kaydeden Dündar, “Türkiye’ye örnek olan kentsel dönüşüm projelerimizle güvenli ve konforlu konutlar inşa ediyoruz. Başardıkça görüyoruz ki; yaptığımız her iş, proje çevresine değer katıyor, insanlarımızın refahını yükseltiyor ve Osmangazi’nin yıldızı parlıyor. Bugüne kadar hayata geçirdiğimiz tüm çalışmalar ve projeler için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra da; Hakkın ve halkımızın rızasını kazanmak maksadıyla yeni Osmangazi için yeni adımlar atacağız. Belediyecilikte ve yönetimde Türkiye’nin ufkunu açan kadronun fertleri olarak biz buna yürekten inanıyoruz. İnanıyorum ki; bir gün herkes Osmangazi’de yaşamak isteyecek” dedi.

Osmangazi Belediyesi’nin bu başarılı kadrosunun arkasında her koşulda destek veren aileler olduğuna dikkat çeken Dündar, “Başarımızda en büyük pay sahiplerinden biri de ailelerimizdir. Birlik ve beraberliğimiz, milletimizi diğer milletlerde ayıran özelliklerin başında gelmektedir. Tarihe baktığımız zaman görürüz ki; birlik ve beraberliğiniz devam ettiren milletler, yücelmiş ve yükselmişlerdir. Bölünüp parçalanan ve bölücülüğün pençesine düşen milletler ise tarih sahnesinden silinip gitmişlerdir. Allah birliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın, düşmanlarımıza fırsat vermesin” şeklinde konuştu.

İftar yemeğinin ardından tasavvuf müziği ve ilahi konserinin yanı sıra, ünlü illüzyonist Apturi, yaptığı gösterilerle çocukları eğlendirdi.

 

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık