solyanreklam
sagreklam

Nilüfer’in örnek işyerlerine yenisi eklendi

Nilüfer Belediyesi’nin, vatandaşların, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerden kaliteli hizmeti, daha hijyenik bir ortamda alabilmeleri için 2003 yılından bu yana sürdürdüğü “Örnek İşyeri” uygulaması devam ediyor.

Nilüfer’in örnek işyerlerine yenisi eklendi
  • 21 Aralık 2018, Cuma 17:20
Nilüfer Belediyesi’nin yaptığı denetimler sonucunda kalite ve hijyen kriterlerini yerine getiren Köfteci Yusuf Özlüce Şubesi, “Örnek İşyeri Belgesi” ve flamasını almaya hak kazandı.

Nilüfer Belediyesi’nin, vatandaşların, çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerden kaliteli hizmeti, daha hijyenik bir ortamda alabilmeleri için 2003 yılından bu yana sürdürdüğü “Örnek İşyeri” uygulaması devam ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin yaptığı denetimler sonucu hijyen ve kalite kriterlerini karşılayan firmalara verdiği “Örnek İşyeri Belgesi” sayesinde vatandaşlar, gönül rahatlığıyla alışverişlerini yapıyor. Bu yıl 6 işletmenin başvuru yaptığı “Örnek İşyeri” uygulamasında, son olarak Köfteci Yusuf Özlüce Şubesi de, “Örnek İşyeri Belgesi” almaya hak kazandı. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Nilüfer Belediye Meclisi Üyesi Yalçın Işıkyıldız ve Nilüfer Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Abdullah Koç ile birlikte Köfteci Yusuf Özlüce Şubesi’ne giderek, “Örnek İşyeri Belgesi” ile flamasını, Köfteci Yusuf Bursa Bölge Müdürü Bekir Ay’a teslim etti.

 

Örnek İşyeri Belgesi’ni bu yıl almaya hak kazanan ikinci işletmenin Köfteci Yusuf Özlüce Şubesi olduğunu belirten Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, hijyen ve kaliteye verdiği önemden dolayı Köfteci Yusuf Bursa Bölge Müdürü Bekir Ay’a teşekkür etti. Örnek İşyeri Belgesi’ni 2003 yılından bu yana toplam 35 işletmeye verdiklerini ifade eden Başkan Mustafa Bozbey, “Denetim ekibimiz, belgeyi verdikten sonra da denetimlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu denetimler sonrasında 5 işletmenin, kriterleri karşılamaya devam etmediği için belgesi geri alındı. Vatandaşlarımızın, kaliteli hizmeti, daha hijyenik bir ortamda almasına büyük önem veriyoruz” şeklinde konuştu.

 

Nilüfer Belediyesi’nin “Örnek İşyeri Belgesi” ve flamasını gördükleri yerlerden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceklerini belirten Başkan Bozbey, “Bu belge sayesinde, Nilüfer Belediyesi olarak bir nevi o işletmelere kalite ve hijyen bakımından kefil oluyoruz. Belgeyi almaya hak kazanan ve belge aldıktan sonra da aynı hizmeti sürdürmeye özen gösteren bütün işletmelere teşekkür ediyorum” dedi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey daha sonra, Köfteci Yusuf Bursa Bölge Müdürü Bekir Ay ile birlikte “Örnek İşyeri Belgesi”ni ve flamasını, Köfteci Yusuf Özlüce Şubesi’ne taktı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık