solyanreklam
sagreklam

Nilüfer’de ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek

Sosyal belediyecilik uygulamaları ile Türkiye’de örnek hale gelen Nilüfer Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların da her zaman yanında. Nilüfer Belediyesi, ihtiyaç duyan vatandaşlara yılın 365 günü sıcak yemek dağıtıyor. Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmada, saha çalışması yapılarak belirlenen ihtiyaç sahibi toplam 201 kişiye sıcak yemek desteği veriliyor.   Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, yaz, kış demeden vatandaşların evlerine sıcak yemeklerini götürüyor. Nilüfer ilçesi sınırlarında verilen bu hizmet kapsamında,  ekipler, vatandaşların evlerine giderek 4 çeşit yemeklerini teslim ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin bu hizmetinden yararlanmak isteyenlerin başvurusunun ardından Nilüfer Belediyesi Sosyal Yardım Kurulu değerlendirme yapıyor. Tespitin ardından da ihtiyaç sahibi oldukları belirlenenlerin adreslerine düzenli olarak günde 2 öğün yemek teslim ediliyor. Ekipler böylece haftada 2 bin 814 kişiye sıcak yemek götürüyor.

Nilüfer’de ihtiyaç sahiplerine sıcak yemek
  • 23 Ağustos 2018, Perşembe 9:50
“Önce insan” ilkesiyle çalışan Nilüfer Belediyesi, yapılan saha çalışmalarında tespit edilen 132 aileye yılın her günü 2 öğün sıcak yemek dağıtıyor.

Sosyal belediyecilik uygulamaları ile Türkiye’de örnek hale gelen Nilüfer Belediyesi, ihtiyaç sahibi vatandaşların da her zaman yanında. Nilüfer Belediyesi, ihtiyaç duyan vatandaşlara yılın 365 günü sıcak yemek dağıtıyor. Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen çalışmada, saha çalışması yapılarak belirlenen ihtiyaç sahibi toplam 201 kişiye sıcak yemek desteği veriliyor.  


Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, yaz, kış demeden vatandaşların evlerine sıcak yemeklerini götürüyor. Nilüfer ilçesi sınırlarında verilen bu hizmet kapsamında,  ekipler, vatandaşların evlerine giderek 4 çeşit yemeklerini teslim ediyor. Nilüfer Belediyesi’nin bu hizmetinden yararlanmak isteyenlerin başvurusunun ardından Nilüfer Belediyesi Sosyal Yardım Kurulu değerlendirme yapıyor. Tespitin ardından da ihtiyaç sahibi oldukları belirlenenlerin adreslerine düzenli olarak günde 2 öğün yemek teslim ediliyor. Ekipler böylece haftada 2 bin 814 kişiye sıcak yemek götürüyor. 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık