solyanreklam
sagreklam

Nilüfer Belediyesi personeline avantajlı sağlık hizmeti

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, ziyaret ettiği MEDICANA Bursa Hastanesi’nde personelin avantajlı sağlık hizmetlerinden yararlanacağı protokole imza attı.

Nilüfer Belediyesi personeline avantajlı sağlık hizmeti
  • 09 Şubat 2018, Cuma 22:44

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, geçtiğimiz ay kapılarını açan MEDICANA Bursa Hastanesi’ni ziyaret etti. Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcıları Yalçın Işıkyıldız, Nazlı Yazgan ve Adil Kayaoğlu’nun da yer aldığı  ziyarette, Başkan Bozbey’i, MEDICANA Bursa Hastanesi İcra Kurlu Başkanı Engin Bozkurt ve MEDICANA Bursa Hastanesi Genel Müdürü Dr. Necip Kozalı ağırladı. Bozkurt ve Kozalı, Başkan Bozbey’e hastaneyi gezdirerek bilgi verdi. Başkan Bozbey, ziyaret sırasında hastanede tedavi gören hastalara da acil şifalar diledi.

 

Ziyarette Nilüfer Belediyesi personeli için de protokol imzalandı. Başkan Bozbey, MEDICANA Bursa Hastanesi İcra Kurlu Başkanı Engin Bozkurt ve Genel Müdür Dr. Necip Kozalı ile birlikte Nilüfer Belediyesi personeli ile birinci derece yakınlarının MEDICANA Bursa Hastanesi’ndeki avantajlı sağlık hizmetlerinden yararlanacağı protokole imza attı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık