solyanreklam
sagreklam

Mudanya Belediyesi'nden Kırsala Hizmet

İlçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de çalışmalarını sürdüren Mudanya Belediyesi, son olarak Yörükyenicesi, Kaymakoba ve Esence’de toplamda 9 kilometre stabilize yol yapımı gerçekleştirdi.

Mudanya Belediyesi'nden Kırsala Hizmet
  • 07 Haziran 2018, Perşembe 0:00

İlçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de çalışmalarını sürdüren Mudanya Belediyesi,  son olarak Yörükyenicesi, Kaymakoba ve Esence’de toplamda 9 kilometre stabilize yol yapımı gerçekleştirdi.  

 

Mahalle ayrımı yapmadan ilçenin dört bir yanına hizmet götüren Mudanya Belediyesi, arazi ve imar yolu açma çalışmalarından beton, parke ve tretuvar yapımına pek çok mahallede hizmetlerini sürdürüyor. Kilitli beton parke döşeme, stabilize yol yapımı ve yeni yol açma çalışmalarını program dahilinde yürüten Fen İşleri Müdürlüğü, çalışmalarını tamamlayarak, yeni yolları Mudanyalıların hizmetine sunuyor. Kırsal mahallelerde yürütülen çalışmalar kapsamında son olarak Yörükyenicesi, Kaymakoba ve Esence mahallelerinde toplamda 9 kilometre stabilize yol yapım çalışmaları tamamlandı. Mudanyalıların taleplerini imkanlar ölçüsünde yerine getirdiklerini, her mahalleye eşit hizmet anlayışıyla çalışmaların sürdüğünü dile getiren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Mudanyalı hemşerilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak, belediyecilik anlayışımızın çıkış noktasını oluşturuyor. Geçtiğimiz dört yılda asfaltlama, arazi yolu açma ve parke çalışmalarına 25 milyon TL harcadık. Mahallelerimizdeki cadde ve sokakların yeni ve modern görünüme kavuşmasını sağladık. Mudanyalıların talep ettiği noktalarda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz çalışmalarını plan dahilinde sürdürmeye devam edecektir” diye konuştu.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık