solyanreklam
sagreklam

MODERN EĞİTİM İÇİN GÜÇBİRLİĞİ

Adıyaman Belediyesi, öğrencilerin daha modern şartlarda eğitim görmelerine katkı sağlamak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzaladı.

MODERN EĞİTİM İÇİN GÜÇBİRLİĞİ
  • 02 Temmuz 2020, Perşembe 1:07

Adıyaman Belediyesi öğrencilerin daha modern şartlarda eğitim görmelerine katkı sağlamak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzaladı.

Belediye olarak , Adıyamanlı öğrencilerin daha modern şartlarda eğitim alabilmelerine katkı sağlamak için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile önemli bir işbirliğine imza atıldı.

Belediye Başkan Vekili Av. Demirhan Seçilmiş ile Adıyaman İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban arasında başkanlık makamında imzalanan protokol hakkında bilgi veren Başkan Vekili Demirhan Seçilmiş, “Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Belediyemiz arasında eğitim, sosyal ve kültürel çalışmalarda işbirliği protokolü imzalandı. Bu protokol ile Adıyaman Belediyesi olarak, eğitimin öneminin arttığı çağımızda ilimizdeki çocuklarımız için uygulanacak olan 21. yüzyıla uygun ileri eğitim sınıfları ve proje çalışmalarına destek vereceğiz. Proje ortağı olarak ilimizdeki tüm çocukların yararlanabileceği engelsiz ortamların oluşmasına katkı sunacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Kazım Çoban ise eğitim konusunda her zaman büyük gayretler ortaya koyan yetkililerimize, verdikleri ve verecekleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık