solyanreklam
sagreklam

MİNİK SPORCULAR YAZI SPORLA GEÇİRECEK

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nün her yıl organize ettiği Yaz Spor Okulları alınan tüm tedbirlerle başladı.

MİNİK SPORCULAR YAZI SPORLA GEÇİRECEK
  • 16 Temmuz 2020, Perşembe 1:07

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nün her yıl organize ettiği Yaz Spor Okulları alınan tüm tedbirlerle başladı. Pandemi sürecinin ardından yeni normale geçişle birlikte açık alanlarda gerçekleşecek derslerde temassız ve sosyal mesafenin korunacağı branşlar hizmete açıldı. Kursların ilk gününde Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, basketbol dersinin açılış atışını gerçekleştirerek çocuklara başarı dolu bir dönem diledi.

Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından çocukları farklı spor aktiviteleriyle buluşturmak amacıyla her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulları başladı. Cumhuriyet Mahallesi Spor ve Sosyal Yaşam Alanı'nda yapılan ilk basketbol dersinde açılış atışını gerçekleştiren Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, çocuklarla bir araya gelerek başarılı bir dönem geçirmelerini diledi. Pandemi sürecinin ardından temassız ve sosyal mesafe kuralına uygun branşlar hizmete açılırken gerekli tüm tedbirler alındı. 5- 14 yaş arası çocuklar futbol, basketbol, jimnastik, çocuk zumbası, golf ve tenis branşlarında gerçekleşecek derslere ateşleri ölçülerek alınacak. Bunun yanı sıra alanlar düzenli olarak dezenfekte edilirken minik sporcular kendilerine ait spor malzemelerini kullanacak. 7 Temmuz'da başlayan dersler yedi haftanın sonunda 28 Ağustos'ta son bulacak.

Temassız ve Tedbirli Antrenmanlar

Yaz Spor Okulları'nda yeniden bir araya gelebilmenin mutluluğunu paylaşan Beylikdüzü Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Fidan Gül, "Beylikdüzü Belediyesi olarak her yıl Yaz ve Kış Spor Okulları olmak üzere çok farklı branşlarda çocuklarımıza ulaşıyoruz. Bu yıl yaşadığımız bir pandemi süreci var. Bu nedenle kapalı alanlardan çok açık alanlarda faaliyetlerimizi yapmayı uygun bulduk. Sosyal mesafe kurallarına uyarak temassız antrenman sistemiyle çocuklarımıza 6 farklı branşta bu hizmeti sunuyoruz. Çocuklarımızın geçirdiğimiz pandemi sürecinden sonra açık alanlarda bu tarz faaliyet yapmaları çok önemli ve burada güzel vakit geçirmelerini umuyoruz.Bu nedenle hem velilerimizi hem de çocuklarımızı bu alanlarda görmek isteriz. Çok güzel bir çalışma başlattık ve göreceğimize de inanıyorum" ifadelerini kullandı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık