solyanreklam
sagreklam

MASAL ŞATOSU'NDA EYLÜL ATÖLYELERİ BAŞLADI

MASAL ŞATOSU'NDA EYLÜL ATÖLYELERİ BAŞLADI

MASAL ŞATOSU'NDA EYLÜL ATÖLYELERİ BAŞLADI
  • 05 Eylül 2018, Çarşamba 0:00

Masal Şatosu'nun çocuklara yönelik atölye çalışmaları ve her yaştan çocuklara seslenen masal anlatımları Eylül ayında da hafta sonlarında devam ediyor. İlk hafta, Asi Prenses Masal anlatımıyla başlayan etkinlikler Renkli Parmaklar Atölyesi ile tamamlandı.

Çocukların hayal dünyalarını geliştirmelerine, yeteneklerinin farkına varmalarına katkı sağlamak ve yetişkinlerin çocuklarla empati kurabilmelerini amaçlayan Masal Şatosu'nun gerçekleştirdiği hafta sonu etkinliği Eylül Atölyeleri başladı.

Masal Şatosu Eylül ayı atölyelerinin ilk çalışması Renkli Parmaklar Atölyesine, 6 - 10 yaşlarında 9 çocuk katıldı. Çocuklar kendilerine verilen değişik renkteki parmak boyalarını kullanarak, parmak baskısı, el baskısı gibi çeşitli baskılar oluşturdular. Oluşturulan bu baskılarda yaratıcılıkları doğrultusunda hayallerinden yararlanarak, resimler ve şekiller yaparak keyifli vakit geçirdiler. Eylül ayı boyunca her pazar yapılacak olan atölye çalışmaları için 0 (222) 300 00 15-16 numaralı telefonu arayarak bilgi alarak, kayıt oluşturabilirsiniz.

Masal anlatımında bildiğimiz prenses masallarına farklı seçenek olarak, Masal Şatosu ziyaretçileri, 'Asi Prenses Masalı' ile mutlu dakikalar geçirdi, Eylül ayı boyunca her cumartesi günü, 12.00/ 14.00/ 15.30/ 16.30 saatlerinde farklı masallarla devam edecek olan etkinliklere 0-99 yaş arası tüm ziyaretçiler katılabilir.

Masal Şatosu'nda bu hafta sonu 8 Eylül 2018 Cumartesi günü, 'Akıllı Minik ve Obur' adlı masal anlatımı yapılacak. 9 Eylül 2018 Pazar günü ise, 6-10 yaşlarındaki çocuklar için Maske Atölyesi gerçekleştirilecek.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık