solyanreklam
sagreklam

MASAL ŞATOSU ARALIK ATÖLYELERİ DEVAM EDİYOR

Büyük küçük demeden herkesi masallar diyarında yolculuğa çıkaran Masal Şatosu, hafta sonları düzenlediği atölye çalışmaları ile miniklerin hayal dünyalarını geliştirmeye devam ediyor.

MASAL ŞATOSU ARALIK ATÖLYELERİ DEVAM EDİYOR
  • 14 Aralık 2018, Cuma 11:20

Büyük küçük demeden herkesi masallar diyarında yolculuğa çıkaran Masal Şatosu, hafta sonları düzenlediği atölye çalışmaları ile miniklerin hayal dünyalarını geliştirmeye devam ediyor. Aralık ayı programında bu hafta çocuklarla Küçük Ressamlar Atölyesi'nde çalışmalar gerçekleştiren eğitmenler, 8-15 yaş aralığındaki çocuklarla resimler yaptı.

Atölye çalışması başlamadan önce çocukların ilham alması için Masal Şatosu'nda küçük bir gezi düzenlendi. Hayallerindeki karakterleri tuvale aktaran çocukların bazıları ise Masal Şatosu'nda gördükleri masal kahramanlarını resmetmeyi tercih etti. 10 çocuğun katıldığı atölye çalışması önümüzdeki hafta Camdan Hayaller Atölyesi ile devam edecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen atölye çalışmalarının yanı sıra masal anlatımı seansları da düzenleyen Masal Şatosu yetkilileri, atölye çalışmalarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşların kendilerine 0222 300 15-16 numaralı telefonlardan ulaşabileceklerini belirtti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık