solyanreklam
sagreklam

Kırsalda köprü ve menfez yapımları aralıksız sürüyor

Kırsalda köprü ve menfez yapımları aralıksız sürüyor.Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana'nın dört bir yanında yaptığı köprü ve menfezlerle önemli bir ihtiyaca cevap verdiği gibi gönülleri de buluşturuyor.

Kırsalda köprü ve menfez yapımları aralıksız sürüyor
  • 27 Ağustos 2020, Perşembe 10:06
Kırsalda köprü ve menfez yapımları aralıksız sürüyor

Adana Büyükşehir Belediyesi, Adana’nın dört bir yanında yaptığı köprü ve menfezlerle önemli bir ihtiyaca cevap verdiği gibi gönülleri de buluşturuyor.

Şehir merkezi ile birlikte ilçelerde de çalışmalarını aksatmadan devam eden Adana Büyükşehir Belediyesi, merkez ve taşra ilçelerine köprü ve menfez yapımını aralıksız sürdürüyor. Kırsaldaki ilçeler ile köyler arasındaki ulaşımı kolaylaştıran Adana Büyükşehir Belediyesi, şehir merkezinde gerçekleştirdiği hizmetleri, kırsaldan esirgemiyor.

Adana Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri; Pozantı, Yüreğir, Kozan, Feke, Sarıçam, İmamoğlu, Aladağ, Çukurova ve Karaisalı ilçelerinde köprü ve menfez çalışmalarına devam ediyor. Pozantı’da 3, Kozan’da 4, Feke’de 4, Sarıçam, Aladağ, Çukurova ve Karaisalı’da 1’er köprü inşa eden Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri Kozan’da 3, Yüreğir’de 2, İmamoğlu ve Karaisalı’da ise 1’er menfez yaptı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık