solyanreklam
sagreklam

Kayak kursunu başarıyla tamamladılar

Nilüfer Belediyesi’nin, sömestr tatilinde, öğrencilere yönelik düzenlediği kayak ve snowboard kursu tamamlandı. Kursa katılan 7-15 yaş grubundaki çocuklar sertifikalarını aldı.

Kayak kursunu başarıyla tamamladılar
  • 30 Ocak 2018, Salı 10:24

Nilüfer Belediyesi, öğrencilerin sömestr tatilini spor yaparak geçirmeleri ve kayak bilmeyenlerin kayak öğrenmeleri için kurs düzenledi.  20-24 Ocak ve 24-28 Ocak tarihleri arasında iki dönem halinde düzenlenen kayak ve snowboard kursuna öğrencilerin ilgisi büyüktü. 

 

16 saat süren eğitimlerde çocuklara, uluslararası teknikler baz alınarak temel kayak ve snowboard eğitimi, temel, orta ve ileri seviye olmak üzere üç ayrı kategoride uzman öğretmenler ve antrenörler tarafından verildi. Kursa katılan çocuklar hem güzel bir tatil geçirdi hem de kayak öğrendi. Kursu başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikaları törenle verildi.

 

Kampa gösterilen ilginin memnuniyet yarattığını söyleyen Nilüfer Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Gökay Azak “ Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey’in talimatları ile Nilüfer halkını sporun her dalıyla buluşturuyoruz. Kayak ve snowboard kamplarımıza Bursa dışından gelen öğrencilerimizin ve özel eğitim öğrencilerinin de katılması bizi daha da çok sevindirdi” dedi. Azak, velilerden gelen yoğun istek üzerine okulların açılmasının ardından da  hafta sonları ileri seviye kurslara devam edeceklerini belirtti. 


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık