solyanreklam
sagreklam

Kahramanlar Döndü

Kahramanlar Döndü

Kahramanlar Döndü
  • 28 Ocak 2020, Salı 2:01

Elazığ’da meydana gelen depremin hemen ardından Türkiye’nin dört bir tarafından deprem bölgesine giderek kahramanlık hikayeleri yazdıran arama kurtarma ekiplerinden Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi arama kurtarma ekibi Kayseri’ye döndü. Kayseri İtfaiyesi ekipleri AFAD’ın koordinesinde Elazığ Sürsürü Mahallesi’nde bulunan Dilek Apartmanı’nın enkazında görev yaptı.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Elazığ ve Malatya’da yıkıma ve acıya neden olan depremin hemen ardından harekete geçerek bölgeye Kayseri İtfaiyesi arama kurtarma ekibi ile iş makineleri sevk etti. Kısa sürede Elazığ’a ulaşan Kayseri İtfaiyesi ekipleri, AFAD’ın koordinesiyle yürütülen çalışmalara katıldı.
Sekiz kişiden oluşan Kayseri İtfaiyesi arama kurtarma ekibi AFAD tarafından Elazığ-Sürsürü Mahallesi’nde bulunan Dilek Apartmanı’nın enkazına sevk edildi. Elazığ depreminin en büyük hasarı verdiği Dilek Apartmanı’nın enkazında yapılan çalışmalarla 20 kişi sağ çıkarılmış, 8 kişinin ise cansız bedenine ulaşılmıştı. Deprem bölgesindeki görevini tamamlayan Kayseri İtfaiyesi arama kurtarma ekipleri Kayseri’ye döndü.


HA HABER AJANSI

HABERE AİT VIDEO


HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık