solyanreklam
sagreklam

IŞIKLI MAHALLESİ’NDE İMZALAR ATATÜRK İÇİN

IŞIKLI MAHALLESİ’NDE İMZALAR ATATÜRK İÇİN

IŞIKLI MAHALLESİ’NDE İMZALAR ATATÜRK İÇİN
  • 05 Haziran 2017, Pazartesi 0:00

Işıklı Mahallesi’ne Atatürk Büstü yapılması için mahalle sakinlerinden imza toplayan Mustafa Güleç, topladığı imzaları Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a teslim etti. 

Işıklı Mahallesi’nde Atatürk büstünün yapılması amacıyla mahallesinde başlattığı imza kampanyasını sonlandıran muhtar azası Mustafa Güleç, topladığı 123 imzayı Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a teslim etti. CHP Bursa İl Başkanı Şadi Özdemir ile CHP İlçe Başkanı Ergül Batman’ın da destek verdiği imza kampanyasında Türkyılmaz’dan büst için söz alan Güleç, “Yakın zamanda Atatürk büstümüzü kaldırdılar. Bizlerde mahalleli olarak talebimizi imza toplayarak başkanımıza ilettik. Kendisi de bu çalışmayı yapacaklarının sözünü verdi” dedi. 
ATATÜRK VE CUMHURİYETİ KİMSE YOK EDEMEZ
Kendilerine gelen talep karşısında mutluluğunu ifade eden Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Atatürk büstünü en kısa zaman içerisinde yapacaklarının sözünü verdi. Mudanya’nın tüm mahallelerine Atatürk Büstü kazandırmak için gerekli çalışmaların hali hazırda sürdüğünü de sözlerine ekleyen Türkyılmaz, “Her mahallemizde olduğu gibi Işıklı Mahallemize de Atatürk’ümüzün büstünü yapacağız. Atatürk’ümüzü ve cumhuriyetimizi yok etmeye kimsenin gücü yetmeyecektir. Buna ne biz ne de Mudanyalı hemşehrilerim izin vermeyecektir” ifadelerini kullandı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık