solyanreklam
sagreklam

Eren Bursa’da okurlarıyla buluştu

Yazar Burhan Eren, Bursa’da okurlarıyla bir araya geldi.

Eren Bursa’da okurlarıyla buluştu
  • 08 Aralık 2017, Cuma 18:43

Çocuk kitapları yazarı Burhan Eren, Bursa Büyükşehir Belediyesi Kütüphaneler Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliklerde çocuklarla buluştu.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı kütüphanelerde, çocukların kitap okuma alışkanlıklarının arttırılması amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, yazar Burhan Eren ile okurlarını bir araya getirdi. Büyükşehir Belediyesi Lala Şahin Paşa Çocuk Kütüphanesi ve Hançerli Medresesi Kütüphanesi’nde gerçekleştirilen etkinliklerde yazar, hayatı, kitapları ve mesleği hakkında çocukların merak ettiği sorulara içtenlikle cevap verdi. Eren, keyifli bir sohbet gerçekleştirdiği okurlarıyla günün anısına fotoğraf da çektirdi.

Burhan Eren kimdir?

1972 Balıkesir Dursunbey doğumlu yazar, ilk ve orta öğrenimini Bursa’da, üniversite öğrenimini İstanbul’da tamamlayarak gazeteciliğe başladı. İkindi yazıları, Kayıtlar ve Dergâh dergilerinde şiirleri yayımlandı. Çocuk edebiyatı alanında verdiği ürünlerini ABC çocuk sayfası ile Mavikuş, Kırmızı bisiklet, Ebe Sobe ve Arkadaşım adlı dergilerde çocuk okurla paylaştı. Okumayı yeni sökmüşler için yazdığı “Ormandaki Bisiklet” adlı hikâye kitabı ile çocuklara Ramazan kültürünü ve neşesini anlattığı “Çocuk ve Ramazan” adlı kitabı onun daha önce yayınlanmış kitapları arasındadır.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık