solyanreklam
sagreklam

ÇEKÜL Yöneticilerinden Başkan Kadir Albayrak'a Ziyaret

Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Başkanı ve Tarihi Kentler Birliği Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve beraberindeki ÇEKÜL Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Arslan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.Tarihi Kentler Birliği 2019 Bölge Toplantısı öncesinde Başkan Kadir Albayrak'ı ziyaret eden ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve ÇEKÜL Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Arslan, Başkan Kadir Albayrak'a Tarihi Kentler Birliği 2019 Bölge Toplantısının Tekirdağ ve Marmara Bölgesi için önemli bir toplantı olduğunu ifade ettiler. Sözen ve Arslan, ayrıca ev sahipliği için Başkan Albayrak'a teşekkür ettiler.Tekirdağ'ın tarihi, doğal ve kültürel birçok değere sahip olduğunu belirten Başkan Kadir Albayrak da bu tür toplantıların hem yapıldığı kent için hem de bölge için büyük önem arz ettiğini dile getirdi ve nazik ziyaretleri dolayısıyla Sözen ve Arslan'a teşekkür etti.

ÇEKÜL Yöneticilerinden Başkan Kadir Albayrak'a Ziyaret
  • 21 Ocak 2019, Pazartesi 9:25

Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) Başkanı ve Tarihi Kentler Birliği Danışma Kurulu Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve beraberindeki ÇEKÜL Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Arslan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ı makamında ziyaret etti.

Tarihi Kentler Birliği 2019 Bölge Toplantısı öncesinde Başkan Kadir Albayrak'ı ziyaret eden ÇEKÜL Vakfı Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen ve ÇEKÜL Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Arslan, Başkan Kadir Albayrak'a Tarihi Kentler Birliği 2019 Bölge Toplantısının Tekirdağ ve Marmara Bölgesi için önemli bir toplantı olduğunu ifade ettiler. Sözen ve Arslan, ayrıca ev sahipliği için Başkan Albayrak'a teşekkür ettiler.

Tekirdağ'ın tarihi, doğal ve kültürel birçok değere sahip olduğunu belirten Başkan Kadir Albayrak da bu tür toplantıların hem yapıldığı kent için hem de bölge için büyük önem arz ettiğini dile getirdi ve nazik ziyaretleri dolayısıyla Sözen ve Arslan'a teşekkür etti.  

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık