solyanreklam
sagreklam

Can dostları unutmadılar

“Sokak hayvanlarına sen de destek olmak ister misin?” projesiyle can dostları ile ilgili farkındalık yaratan “Özhan Gönüllüleri”, vatandaşlar tarafından bağışlanan mamaları Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ne teslim etti.

Can dostları unutmadılar
  • 30 Ocak 2018, Salı 8:40

Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan “Özhan Gönüllüleri”, can dostlarının beslenmesine, “Sokak hayvanlarına sen de destek olmak ister misin?” projesiyle destek oldu.

 

Farkındalık yaratarak vatandaşların projeye katılmasını sağlayan “Özhan Gönüllüleri”, vatandaşların bağışladığı mamaları, Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ne teslim etti. Veteriner İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen gönüllüler, sahiplenmeyi bekleyen ve tedavi gören can dostlarıyla da yakından ilgilendi. Toplumsal konular üzerine gerçekleştirdikleri projelerden olumlu geri dönüşler aldıklarını ifade eden Özhan Marketler Zinciri Denetim Bölüm Başkanı Elif Özhan Ak, Nilüfer Belediyesi iş birliğiyle özellikle sokak hayvanları konusunda çalışmalar yaparak, farklı ihtiyaçlarına destek olmayı hedeflediklerini söyledi.

 

Özhan Gönüllüleri Başkanı Hayrullah Yüce de, uygun ortamı sağlayabilen yüreğinde hayvan sevgisi olan tüm vatandaşları, Nilüfer Belediyesi Hayvan Bakım ve Tedavi Merkezi’ni ziyaret ederek, can dostları sahiplenmeye davet etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık