solyanreklam
sagreklam

Büyükşehir Küçükbaş Hayvan Yetiştiricileriyle Buluştu

Manisa’nın Salihli ilçesinde Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği üyelerine yönelik toplantı düzenlendi. Toplantıda birlik üyelerine sunum yapan Manisa Büyükşehir...

Büyükşehir Küçükbaş Hayvan Yetiştiricileriyle Buluştu
  • 20 Aralık 2018, Perşembe 10:00

Manisa’nın Salihli ilçesinde Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği üyelerine yönelik toplantı düzenlendi. Toplantıda birlik üyelerine sunum yapan Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, 2017 ve 2018 yıllarında yapılan ağıl dezenfeksiyonu hakkında bilgiler verdi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Talip Akbaş, Salihli ilçesinde Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği üyelerine yönelik düzenlenen toplantıya katılarak, Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında birlik üyelerine sunum yaptı. Vektörel mücadele, ağıl dezenfeksiyonu, haşereyle mücadele gibi çok sayıda çalışmayı yaptıklarını anlatan Daire Başkanı Akbaş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde üreticinin yanında olduklarını ifade etti. Özellikle karasinek ve sivrisinek mücadelesinde kaynakta mücadelenin önemine vurgu yapan Akbaş, su birikintileri ve hayvan gübresi birikintileri gibi alanların temizliğine dikkat edilmesi gerektiğini söyledi. Sunumunun ardından birlik üyelerinin sorularını yanıtlayan ve taleplerini dinleyen Akbaş, ağıl dezenfeksiyonu ile ilgili de görüş alışverişinde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesinden memnuniyetlerini ifade eden birlik üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ilettiler.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık