solyanreklam
sagreklam

Buray İnegöl’ü Salladı

31. Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında düzenlenen halk konserinde, ünlü popçu Buray İnegöllülerle buluştu. Binlerce gencin alanları doldurduğu konserde, Buray adeta İnegöl’ü salladı.

Buray İnegöl’ü Salladı
  • 26 Temmuz 2018, Perşembe 13:48

31. Uluslararası Kültür Sanat Festivali kapsamında düzenlenen halk konserinde, ünlü popçu Buray İnegöllülerle buluştu. Binlerce gencin alanları doldurduğu konserde, Buray adeta İnegöl’ü salladı.

İnegöl Belediyesi’nin bu yıl 31’incisini düzenlediği Uluslararası Kültür Sanat Festivalinde halk danslarından oluşan ilk bölümün tamamlanmasının ardından, festival coşkusu konserlerle sürüyor. Festival kapsamında Cuma akşamı ünlü popçu Buray İnegöllülerle buluştu. Genç şarkıcı, hayranlarının doldurduğu alanda büyük coşkuya sebep oldu.

BURAY HAYRANLARI SAATLER ÖNCESİNDEN ALANA GELDİ
Nikah dairesi önünde gerçekleştirilen konserde, Buray hayranları saatler öncesinden alana gelerek ön kısımlardan yer tuttu. 21.00’da başlayacak konser için 17.00’dan itibaren vatandaşlar alanı doldurmaya başladı.

Saatler 21.00’ı gösterdiğinde ise ünlü popçu Buray sahneye çıktı. Alkışlar eşliğinde binlerce vatandaşın doldurduğu alanda ışık şovlarıyla sahneye gelen Buray, gördüğü manzara karşısında adeta büyülendi. İnegöllülerin sevgi seliyle şarkılarını seslendiren ünlü popçuya, hayranları da eşlik etti.

Konseri Belediye Başkanı Alper Taban ile birlikte AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan ve parti yöneticileri ile meclis üyeleri de takip ederken, konser arasında Başkan Taban sahneye davet edildi. Alper Taban, kısa süre kaldığı sahnede sanatçıya konserin anısına fincan takımı hediye etti. Burada kısa bir selamlama konuşması da yapan Başkan Taban; “Açıkçası çok kıskandığımı ifade etmek istiyorum. Pek çok programlar yaptık, sizleri göremedik. Buray kardeşimiz geldi buraları doldurdunuz. Kendisine de ifade ettim, kendisiyle ne kadar kıvanç duysa azdır. Allah yolunu açık etsin inşallah” dedi.

PROTOKOL UYGULAMASI YAPILMADI
Konser alanında bu yıl farklı bir uygulamaya gittiklerini de dile getiren Taban, “Fark ettiniz mi bilmiyorum. Halk konserleri yapıyoruz, bu yıl halk konseri yaparken protokol uygulamayalım istedik. Dedik ki halkımız, vatandaşımız burada sanatçımızla buluşsun. Dolayısıyla araya bir engel koymaksızın sizleri buluşturmak istedik. Ben çok güzel olduğunu düşünüyorum. Buraları doldurduğunuz için hepinize yürekten teşekkür ediyorum. İnegöl için hep şunu söylüyorum; Allah’a hamd ediyorum bu kadar renkli bir toplum, bu kadar farklı kültürlerden oluşan bir toplum ama bir o kadar da saygılı, hoşgörülü, birbirini kucaklayan bir topluluktan oluşuyor İnegöl. Hepinize katkı ve destekleriniz için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından konser kaldığı yerden devam ederken, Buray hayranlarının alkışları eşliğinde şarkılarını seslendirdi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık