solyanreklam
sagreklam

Bez Çanta Dağıtımı Kapaklı ve Çerkezköy'de Devam Etti

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından "Sıfır Atık Projesi"ne destek vermek amacıyla başlatılan sağlıklı bez çanta dağıtımı Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın katılımı ile devam etti.Kapaklı ilçesi Bahçelievler Mahallesi ile Çerkezköy İlçesi Fevzi Paşa Mahallesi'nde kurulan semt pazarlarında gerçekleşen çevre dostu bez çanta dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Büyükşehir Belediyesi'nin doğaya saygıyı esas alan projesinden dolayı Başkan Kadir Albayrak'a teşekkür eden vatandaşlar, kendisine çalışmalarında başarı temennisinde bulundular.Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin doğa dostu projelerinin devam edeceğini belirterek vatandaşlara gösterdikleri hassasiyet ve ilgi için teşekkür etti. Başkan Kadir Albayrak ayrıca Kapaklı ve Çerkezköy'de yatırım ve projelerin devam edeceğini de belirtti.

Bez Çanta Dağıtımı Kapaklı ve Çerkezköy'de Devam Etti
  • 07 Şubat 2019, Perşembe 11:15

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından "Sıfır Atık Projesi"ne destek vermek amacıyla başlatılan sağlıklı bez çanta dağıtımı Kapaklı ve Çerkezköy ilçelerinde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak'ın katılımı ile devam etti.

Kapaklı ilçesi Bahçelievler Mahallesi ile Çerkezköy İlçesi Fevzi Paşa Mahallesi'nde kurulan semt pazarlarında gerçekleşen çevre dostu bez çanta dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Büyükşehir Belediyesi'nin doğaya saygıyı esas alan projesinden dolayı Başkan Kadir Albayrak'a teşekkür eden vatandaşlar, kendisine çalışmalarında başarı temennisinde bulundular.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'nin doğa dostu projelerinin devam edeceğini belirterek vatandaşlara gösterdikleri hassasiyet ve ilgi için teşekkür etti. Başkan Kadir Albayrak ayrıca Kapaklı ve Çerkezköy'de yatırım ve projelerin devam edeceğini de belirtti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık