solyanreklam
sagreklam

Beyoğlu'nda eğitim yaz okulu ile devam ediyor

Beyoğlu'nda çocukların yaz tatillerini verimli geçirmelerini sağlamak amacıyla Semt Konaklarında açılan Yaz Okulu bu yıl da yoğun ilgi gördü. 7-14 yaş arası çocukların katıldığı Yaz Okulunda; Futboldan Basketbola, Satrançtan Masa Tenisine kadar 9 farklı branşta eğitim veriliyor.

Beyoğlu'nda eğitim yaz okulu ile devam ediyor
  • 10 Ağustos 2018, Cuma 0:00

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla birçok projeye imza atam Beyoğlu Belediyesi, çocukların gelişimine destek olmak amacıyla bu yıl da Semt Konaklarında Yaz Okulu açtı. Değerler eğitimi derslerinin yanı sıra sanatsal branşlarda da eğitimler verildiği yaz okulunda öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 7-14 yaş grubu için açılan okulda, çocuklar Futboldan Basketbola, Satrançtan Masa Tenisine kadar 9 farklı branştan istediğini seçerek eğitim alabiliyor.

ÇOCUKLARIN SOSYAL GELİŞİMİNE TAM DESTEK

Tamamen ücretsiz olan Semt Konakları Yaz Okulu’nda çocuklar Futbol, Basketbol, Voleybol, Satranç, Savunma Sporları, Jimnastik, Masa Tenisi, Yelken ve Yüzme branşlarından ilgi alanlarına göre tercih yaparak kabiliyetlerini keşfetme imkanı buluyor. Eğitimler Semt Konakları ile ilçenin farklı noktalarında bulunan parklarda veriliyor. Çocukların sosyal gelişimini destekleyen yaz okulunda eğitim için gerekli olan tüm materyaller Beyoğlu Belediyesi tarafından ücretsiz olarak temin ediliyor.

HEDEF SAĞLIKLI VE BİLİNÇLİ NESİLLER

Çocukların tatil dönemlerini verimli geçirmeleri için Yaz Okullarını açtıklarını belirten Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Hedefimiz sağlıklı ve bilinçli nesiller yetiştirmek. Bu hedef doğrultusunda Semt Konaklarımızda ve Gençlik Merkezlerimizde birçok sportif, sanatsal ve eğitici kurslar açıyoruz. Yaz Okullarımız da bu aktivitelerden bir tanesi.” dedi.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık