solyanreklam
sagreklam

Belediye Personeline Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi

Osmangazi Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında belediye personeline 'Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi' eğitimi verdi.

Belediye Personeline Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi
  • 20 Eylül 2018, Perşembe 0:00

Osmangazi Belediyesi, hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında belediye personeline ‘Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi’ eğitimi verdi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Bağımlılıkla Mücadele Eğitimi’ Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu’da gerçekleşti. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ile Yeşilay Cemiyeti arasında imzalanan işbirliği protokolü kapsamında gerçekleştirilen eğitime bütün belediye personeli katılım gösterdi. İki gün süren eğitimde, Türkiye Bağımlılıkla Mücadele Formatörleri Uzman Psikolog Özgün Baştürk Kahveci ve Sosyal Hizmet Uzmanı Arzu Akman, belediye çalışanlarına madde bağımlılığının ne olduğu, bağımlı bireylere yaklaşım, koruyucu ve önleyici çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Personele yönelik eğitimlerin yıl boyunca sürdüğünü ifade eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ‘‘Osmangazi Belediyesi olarak klasik ve rutin hizmetlerin dışında sosyal ve kültürel alanda ciddi çalışmalar yürütüyoruz. İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen eğitimlere katılan çalışanlarımız, iki gün boyunca çocuklarımızda ergenlik döneminin riskli davranışları, madde bağımlılığına götüren risk faktörleri, anne babaların koruyucu ve önleyici davranışları konularında uzmanlar tarafından bilgilendirildi. Daha modern ve yaşanabilir bir Osmangazi için birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızın eğitimleri, bundan sonra da düzenli şekilde sürdürülecektir’’ dedi.


HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık