Başkan Yıldırım Temizlik Ordusu ile Çalışmalara Katıldı
Ümraniye’de koronavirüsle mücadelenin en önemli ayaklarından biri olan temizlik çalışmaları tüm hızı ile sürerken, o temizlik çalışmalarına Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım da katıldı.
![Başkan Yıldırım Temizlik Ordusu ile Çalışmalara Katıldı](http://www.belediyehaberleri.com.tr/images/haberler/44788b68aa91c0a8caeefaf6091e3078.jpg)
Başkan Yıldırım Temizlik Ordusu ile Çalışmalara KatıldıÜmraniye’de koronavirüsle mücadelenin en önemli ayaklarından biri olan temizlik çalışmaları tüm hızı ile sürerken, o temizlik çalışmalarına Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım da katıldı. Gece yarısı temizlik işçilerinin yanına gelen Başkan Yıldırım, eline fırçayı alarak Alemdağ Caddesi’ni temizledi.