solyanreklam
sagreklam

BAŞKAN YAVAŞ'A TEMEL KARAMOLLAOĞLU'NDAN ZİYARET

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN YAVAŞ'A TEMEL KARAMOLLAOĞLU'NDAN ZİYARET
  • 02 Mayıs 2019, Perşembe 10:15

SAADET PARTİSİ GENEL BAŞKANI TEMEL KARAMOLLAOĞLU, ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, YENİ GÖREVİNDE BAŞARI DİLEKLERİNİ İLETTİ

-“TÜM ANKARALILARA LAYIK BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMAYA ÇALIŞACAĞIM” DİYEN BAŞKAN YAVAŞ, KARAMOLLAOĞLU’NUN ZİYARETİNDEN SON DERECE MEMNUNİYET DUYDUĞUNU DİLE GETİRİRKEN, KARAMOLLAOĞLU DA, “BELEDİYECİLİKTE TECRÜBESİ OLAN BİR ARKADAŞIMIZIN GELMİŞ OLMASI BİZİM DAHA DA GÜZEL HİZMETLERİN YAPILACAĞINA OLAN İNANCIMIZI ARTIRDI” DEDİ

           Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

           Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu kapıda karşılayan ve makamında ağırlayan Başkan Yavaş’a yeni görevinde başarılar dileyen Karamollaoğlu, “Ankara önemli, Başkentimiz. Buraya belediyecilikte tecrübesi olan bir arkadaşımızın gelmiş olması bizim daha da güzel hizmetlerin yapılacağına olan inancımızı artırdı. Sayın Başkanımızın başarısı Ankaralıların rahat etmesi için çok önemli ve gerekli” dedi.

BAŞKAN YAVAŞ’TAN TEŞEKKÜR

           1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Karamollaoğlu ve parti yönetiminin yapmış olduğu ziyaretten son derece memnuniyet duyduğunu dile getiren Başkan Yavaş, Karamollaoğlu’na nazik ziyareti için teşekkür etti.

         Temel Karamollaoğlu’nun da geçmiş yıllarda belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan Başkan Yavaş, “Sayın Karamollaoğlu da eski bir belediye başkanı olması nedeniyle belediyecilikte çalışmalara ilişkin bir takım uyarılarını sağ olsunlar bize bildirdiler. Bizler de inşallah bütün Ankaralılara layık bir belediye başkanı olmak için çalışacağımızı kendilerine bildirdik” değerlendirmesinde bulundu.

         Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, zor bir dönemden geçildiğine dikkat çekerek, “Sayın Başkanın aksaklıkların, problemlerin hepsinin üstesinden gelineceğine inanıyoruz. Ben de Ankara’da yaşadığım için belediye hizmetlerini biz de kullanıyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

          Başkan Yavaş, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile birlikte 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle, ziyareti izleyen basın mensuplarına çikolata ikram etti.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık