Başkan Sözlü’den hayalperest siyasetçilere net öneri

“Karşıma çıkıp aday olsunlar, yarışalım”

 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ülkü Ocakları Adana il ve ilçe teşkilatlarında görev almış kadrolarla kahvaltıda bir araya geldi

 Ev sahibi olarak bir konuşma yapan Ülkü Ocaklı Başkan Sözlü, Adana’da 15 ilçeyi siyaseten kazanma hayali kuranları karşısında aday olarak görmek istediğini belirtti

ÜLKÜ OCAKLI BAŞKAN SÖZLÜ, ÜLKÜ OCAKLILARLA

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Ülkü Ocakları il ve ilçe teşkilatlarının mevcut ve eski kadroları ile kahvaltılı bir toplantıda bir araya geldi. Adana’nın gerdanlığı olacak Devlet Bahçeli Köprüsü şantiye alanında düzenlenen kahvaltıya MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, Adana Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç, Ülkü Ocakları Adana İl Başkanı Emin Canlı başta olmak üzere mevcut ilçe ocak başkanları ve geçmişte Ülkü Ocakları çatısı altında görev ifa eden teşkilat mensupları katıldı.

“HAREKETİMİZİ AYAKTA TUTAN, DERİN HİKAYESİDİR

Düzenlenen programda ev sahibi olarak konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Türk Milleti’nin tüm değerlerini yaşatmak, O’nu yaşatmak, devletimizi kalıcı kılmak için sorumluluk üstlenen Ülkü Ocakları kadrosu ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Çok derin bir hikayesi var bu hareketin. O derin hikaye bu hareketin ayakta kalması için en önemli gücü. Türkiye’de hiçbir siyasi hareketin Milliyetçi Ülkücü Hareket gibi derin bir hikayesi, acıları, sancıları yoktur” dedi.

“AŞACAĞIMIZ VİYANALAR VAR”

Osmanlı’nın Viyana’yı alması ile bugünkü Türkiye sınırlarının daha da geniş bir coğrafyaya hükmedebileceğini vurgulayan Başkan Sözlü, “Aşacağımız Viyanalar elbette var, seçimleri defalarca görmüş bir belediye başkanı olarak altını çizerek ifade ediyorum ki inandık, başaracağız. Karşımıza çıkan engelleri aşmak noktasında tereddüt göstermeyeceğiz” dedi.

“ADAY OLSUNLAR, YARIŞALIM

Yaklaşan 2019 Mahalli İdareler Seçimlerine yönelik Adana’yı 15 ilçesi ile alacağız açıklamaları yapan siyasilere cevap vermeyi ihmal etmeyen Başkan Hüseyin Sözlü, “Adana’yı alacağını söyleyenler karşıma çıkıp aday olsunlar, yarışalım” diyerek siyaseten hayal kuranları sahaya davet etti.

 İHTİYACIMIZ OLAN YEGANE KUVVET BOZKURT RUHLARDIR

Başkan  Sözlü konuşmasını şu cümlelerle tamamladı: “Anadolu’nun evlatları bozkurt ruhludur. Özü bizden olmayan hiçbir şeyi benimsemez Türk Milleti. Türkiye kendi ruhundan, kendi kimlik değerlerinden süzülüp gelen proje olarak inşa edilmemiş Bozkurt sembolü ile kurtulur; ihtiyacımız olan budur!”