solyanreklam
sagreklam

Başkan Sözlü Esnafı Yerinde Dinliyor

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 178 Nolu otobüs durağı ve Barkal dolmuş durağını ziyaret etti.

Başkan Sözlü Esnafı Yerinde Dinliyor
  • 14 Aralık 2018, Cuma 10:05

 

 Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 178 Nolu otobüs durağı ve Barkal dolmuş durağını ziyaret etti

 

“BİRLİKTE BAŞARIYORUZ”

Adana ulaşımı için gerçekleştirdiği kritik hamleler ile kentin ulaşım problemini büyük oranda çözen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, ulaşım esnafını ziyaret ederek sorunlarını yerinde dinliyor. ‘Birlikte başarıyoruz’ ilkesine sadık kalarak kenti yönetirken esnaflarla, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile kollektif ruhla hareket eden Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, vatandaşların da esnafın da sorun, talep ve takdirlerini yerinde dinliyor.

“NE ESNAFI NE VATANDAŞI MAĞDUR ETMEYECEĞİZ”

Ulaşım ana planı kapsamında kent içi trafiği büyük ölçüde rahatlatacak kritik hamleler yapan, hem ulaşım esnafını hem de vatandaşı mağdur etmeden sorunları çözüme kavuşturan, kenti refah toplumunun bir parçası haline getirmeyi hedefleyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 178 Nolu Otobüs Durağı ve Barkal Dolmuş Durağı’nı ziyaret ederek ulaşım esnafının sorun, takdir ve taleplerini dinledi.

“ESNAFIMIZLA İSTİŞARE HALİNDEYİZ”

Duraklarda yaptığı konuşmada akıllı kart sistemine geçilmesi ile Adana’da büyük bir yeniliği gerçekleştirdiklerini ve haksız kazanç sağlayanların önünü kestiğini aktaran Başkan Sözlü, ulaşım esnafının problemlerinin çözümünde her zaman onlarla istişare halinde olmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

 

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık