solyanreklam
sagreklam

Başkan Hasan Can Yazar Maruf Öztoprak’ı Ağırladı

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye Belediyesi Hikâye Yarışmaları’na çok kez katılarak mansiyon ve derece alan, ilk kitabı Hayalçelen yakın zamanda çıkan Yazar Maruf Öztoprak’ı makamında ağırladı.

Başkan Hasan Can Yazar Maruf Öztoprak’ı Ağırladı
  • 03 Ekim 2018, Çarşamba 0:00

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye Belediyesi Hikâye Yarışmaları’na çok kez katılarak mansiyon ve derece alan, ilk kitabı Hayalçelen yakın zamanda çıkan Yazar Maruf Öztoprak’ı makamında ağırladı.

Ümraniye Belediyesinin kültür-sanat alanındaki en önemli çalışmalarından olan Resim, Hikâye ve Şiir Yarışmaları sanatçıları teşvik etmeye ve kültür yayınlarıyla edebiyat dünyasına katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda; hikâye yazmaya başladığı ilk günlerden itibaren Ümraniye Belediyesi Hikâye Yarışmalarına hikâyeler göndermeye başlayarak mansiyon ve ödül kazanan Maruf Öztoprak ilk kitabı Hayalçelen’i Başkan Hasan Can’a hediye etmek için kendisini ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Başkan Hasan Can, Yazar Maruf Öztoprak’a başarılar dileyerek eserinin hayırlı olması temennisinde bulundu.


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık