solyanreklam
sagreklam

Başkan Bahadır ilk Halk Gününde vatandaşlarla buluştu

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, yeni dönemdeki ilk Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Bahadır ilk Halk Gününde vatandaşlarla buluştu
  • 14 Mayıs 2019, Salı 11:25

BAHÇELİEVLER’İ DİNLEYECEĞİZ

Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır, yeni dönemdeki ilk Halk Günü'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

31 Mart Yerel seçimlerinde Bahçelievler’in yeni Belediye Başkanı seçilen Dr. Hakan Bahadır, düzenlediği ilk halk gününde vatandaşların istek, şikâyet, talep ve önerilerini dinledi.

Seçim vaatleri arasında ilk sırada yer alan açık halk gününün ilkini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Bahadır; “Göreve gelir gelmez Bahçelievler için kollarımızı sıvadık, ilk iş olarak da komşularımızı dinledik. Bundan sonra her çarşamba günü randevusuz açık halk günü yapacağız. Vatandaşlarımızdan gelen dilek ve şikâyetleri birinci ağızdan dinleyerek süratli ve pratik çözümler üreteceğiz. Bahçelievler halkı bizden hizmet bekliyor, yapacak çok işimiz var. Boşa harcayacak bir saniyemiz bile yok. Bundan böyle işimiz gücümüz ve tüm çabamız Bahçelievler halkının yaşam kalitesini arttırmak için olacak. Daha yaşanabilir bir Bahçelievler’i komşularımızla el ele vererek hep birlikte oluşturacağız” dedi.

YENİ DÖNEMDE İLK HALK GÜNÜ

Bahçelievler Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde gerçekleşen halk gününde, Başkan Bahadır’ın yanında, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve danışmanları da hazır bulundu. Yanına gelen her vatandaşın istek, şikâyet, talep ve önerileri tek tek dinleyen Başkan Bahadır, sorunlarına bizzat çözümler bulurken, talep ve önerileri de değerlendireceklerini kaydetti.  

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık