solyanreklam
sagreklam

Başkan Altay YKS'de İlk 100'e Giren Konyalı Öğrencileri Ağırladı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, liseden bu yıl mezun olarak girdikleri YKS'de Türkiye sıralamasında ilk 100'de yer almayı başaran 7 Konyalı öğrenciyle bir araya geldi.

Başkan Altay YKS'de İlk 100'e Giren Konyalı Öğrencileri Ağırladı
  • 18 Ağustos 2020, Salı 9:46

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, liseden bu yıl mezun olarak girdikleri YKS'de Türkiye sıralamasında ilk 100'de yer almayı başaran 7 Konyalı öğrenciyle bir araya geldi. Öğrencileri tek tek tebrik ederek bundan sonraki hayatlarında başarılar dileyen Başkan Altay, öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, liseden bu yıl mezun olarak Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) ilk 100’de yer alan Konyalı öğrencilerle bir araya geldi.

YKS’de ilk 100’e girerek Konya’nın gururu olan; Batuhan Sarıyıldız, Zehra Nur Aslaner, Rufeyda Yağcı, Şerife Büyükyılmaz, Halil Karabacak, Enes Sait Besler ve Semih Mert Yorul ile bir araya gelen Başkan Altay, sınavda gösterdikleri başarıdan dolayı hepsini ayrı ayrı tebrik etti.

Başkan Altay, “Azimli, kararlı bir çalışma gerektiren çok zor bir süreçti. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum. İnşallah çok daha iyi yerlere gelirsiniz ama şehrimizi unutmayın. Genelde bir beyin göçü yaşanıyor ama Konya ile irtibatınızı kesmeyin. Gittiğiniz yerlerde de şehrimizi temsil ettiğinizi unutmayın. Bir de pandemi gibi zor bir dönemden geçtiniz ama çalışınca Allah karşılığını veriyor.” ifadelerini kullandı.

Başkan Altay, ziyaretin sonunda başarılı öğrencilere dizüstü bilgisayar hediye etti.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık