solyanreklam
sagreklam

Balıkesir'de İtfaiye Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Son olarak önceki gün akşam saatlerinde Karesi İtfaiye Grup Amirliği'nde itfaiyeciler ve aileleri düzenlenen yemekte

Balıkesir'de İtfaiye Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Son olarak önceki gün akşam saatlerinde Karesi İtfaiye Grup Amirliği'nde itfaiyeciler ve aileleri düzenlenen yemekte bir araya gelirken, dün de tarihi tulumbacılar çıkan temsili yangına müdahale ederek söndürdü.

Balıkesir'de İtfaiye Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Son olarak önceki gün akşam saatlerinde Karesi İtfaiye Grup Amirliği'nde itfaiyeciler ve aileleri düzenlenen yemekte
  • 28 Eylül 2018, Cuma 0:00

Balıkesir’de İtfaiye Haftası nedeniyle düzenlenen etkinlikler tüm hızıyla sürüyor. Son olarak önceki gün akşam saatlerinde Karesi İtfaiye Grup Amirliği’nde itfaiyeciler ve aileleri düzenlenen yemekte bir araya gelirken, dün de tarihi tulumbacılar çıkan temsili yangına müdahale ederek söndürdü.

İtfaiye Haftası etkinlikleri kapsamında Balıkesir Ali Hikmet Paşa meydanında düzenlenen program Mehter Takımı konseriyle başladı. Daha sonra dünyanın en eski itfaiye gruplarından birisi sayılan tarihi tulumbacılar meydanda çıkan bir yangına temsili olarak müdahale ederek yanan evin içerisinden bir kişiyi kurtardı.

Tarihi tulumbacılar tarafından sahnelenen temsili yangın söndürme gösterisi çevredeki vatandaşlar tarafından ilgiyle izlendi. Gösterinin sonunda İtfaiye Daire Başkanlığına ait modern araçlarla meydana gelen itfaiyecilerle tulumbacılar bir arada fotoğraf çektirdi. Balıkesir İtfaiye Daire Başkanı Halil Yılmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen programa Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yusuf Hocaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, yardımcıları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık