solyanreklam
sagreklam

ANTALYA OYUNCAK MÜZESİ YAZ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, yaz etkinlikleri kapsamında Kaleiçi Yat Limanı Tiyatrosu’nda sahnelenen “Ayan Beyan Doğaçlama” oyunu izleyenleri kahkahaya boğdu.

ANTALYA OYUNCAK MÜZESİ YAZ ETKİNLİKLERİ BAŞLADI
  • 14 Temmuz 2020, Salı 1:07

“Ayan Beyan Doğaçlama” kahkahaya boğdu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, yaz etkinlikleri kapsamında Kaleiçi Yat Limanı Tiyatrosu’nda sahnelenen “Ayan Beyan Doğaçlama” oyunu izleyenleri kahkahaya boğdu.
Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanlığı’na bağlı Antalya Oyuncak Müzesi, pandemi sürecinde ara verilen kültür sanat faaliyetlerinin canlanmasına katkıda bulunmak amacıyla yaz etkinlikleri düzenliyor. Baküs Sahne &Atölye ve Kırmızı Kalem Sanat işbirliği ile Kaleiçi Yat Limanı Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleştirilen etkinlikler “Ayan Beyan Doğaçlama” tiyatro oyunu ile başladı. Kırmızı Kalem Tiyatro Topluluğu tarafından sahneye konulan “Ayan Beyan Doğaçlama” sadece seyircilerin yönelimleriyle belirlenen konu ve anahtar kelimeler eşliğinde, yine seyircilerin seçtiği oyuncularla oynandı. Doğaçlama komedi oyunu izleyenlere kahkaha dolu bir akşam yaşattı.
YAZ BOYU KALEİÇİ AÇIKHAVA’DA 21.00’DE
Temmuz ve Ağustos ayı boyunca müzik dinletileri, belgesel gösterimleri ve gezi-sunum gibi alanlarda uzman kişilerin katılımı ile Kaleiçi Yat Limanı Açıkhava Tiyatrosu’nda saat 21.00gerçekleştirilecek etkinliklere Antalyalılar ücretsiz olarak katılabilecek. Etkinlikler kapsamında 12 Temmuz Pazar akşamı da saat 21.00’de Arpta Zlata Fon Engel, Viyolada Natalia Kırca’nın yer alacağı Klasik Müzik Akşamı konseri düzenlenecek.
Etkinlik programı şu şekilde;
12 Temmuz Pazar Konser Klasik Müzik Akşamı Arp: Zlata Fon Engel
Viyola: Natalia Kırca
14 Temmuz Salı Müzik-Anlatı “Canlı Radyo” Pink Floyd Tayfun Yönlü
Serkan Ersöz
16 Temmuz Perşembe Yıldızlar Altında Bilim Söyleşileri Dünya Ölçeğinde Uzay Ve Evren Aklın Yolu Düşünce Topluluğu Dr. Adnan İş
20 Temmuz Pazartesi Belgesel “Köse” Bir Yörük Masalı Doğadabuan
Hüseyin Çağlar İnce
21 Temmuz Salı Gezi-Sunum Fotoğraflarla Küba Ve Che Öyküsü Dr Çağlar Erözgen
22 Temmuz Çarşamba Tiyatro Ayan Beyan Doğaçlama Kırmızı Kalem Sanat
28 Temmuz Salı Gezi-Sunum “Toroslarda Yüksekte” Günalp Kocakanat
29 Temmuz Çarşamba Tiyatro Ayan Beyan Doğaçlama Kırmızı Kalem Sanat

HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık