solyanreklam
sagreklam

ALTINPARK'TA MİDİLLİ KEYFİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Altınpark ANFA Atlı Spor Kulübü, atlarla iç içe zaman geçirmek isteyen Başkentlileri ağırlıyor.

ALTINPARK'TA MİDİLLİ KEYFİ
  • 26 Ağustos 2018, Pazar 0:00

-BİNİCİLİK İÇİN ADRES: ALTINPARK

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ “ALTINPARK ANFA ATLI SPOR KULÜBÜ’’ ÖZELLİKLE MİNİKLERDEN BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi Altınpark ANFA Atlı Spor Kulübü, atlarla iç içe zaman geçirmek isteyen Başkentlileri ağırlıyor.

Altınpark’ın rengarenk bahçelerinde özellikle hafta sonları vakit geçiren Başkentliler çocuklarıyla birlikte midilli ve diğer atlara binmenin de keyfini çıkarıyor. Altınpark ANFA’da bulunan Atlı Spor Kulübü’’, Pazartesi günleri hariç haftanın 6 günü hizmet veriyor. 1993 yılında hizmete giren kulüp, at severlere hem binicilik sporunu öğretiyor hem de çocuklara hayvan sevgisi aşılıyor. 

AİLELER TERCİH EDİYOR

Midilli ve Hollanda cinsi atların çoğunlukta olduğu Atlı Spor Kulübü’nde, minikler sosyal hayata aktif şekilde katılarak, eğitmenler gözetiminde ve eşliğinde binicilik dersleri alıyorlar.

Atların rutin kontrollerinin ve bakımlarının titizlikle yapıldığı Atlı Spor Kulübü’ne, okul öğrenci grupları da hafta içi önceden randevu alarak geliyor.

HAYVAN SEVGİSİ AŞILANIYOR

       Çocuklarını her fırsatta ata bindirmek için Altınpark ANFA Atlı Spor Kulübü’ne getirdiğini belirten ve ata binmenin çocuklarına iyi geldiğini vurgulayan Gülsen Ufuk, “Çocuklar atlar sayesinde hayvan sevgisini öğreniyor. Çocuklarımı rehabilitasyona getirmiş gibi hissediyorum. Gerçekten keyifli ve faydalı bir ortam. Çocuklarımızla birlikte hem güzel bir aktivite yapma hem de ailece buluşmamızı sağlayarak bize bu imkanı sağlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya ve tüm yetkililere teşekkür ediyorum’’ dedi. 


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık