solyanreklam
sagreklam

Gönüllü Gençlik, Yetimlerin Gönlüne Dokundu

Gönüllü Gençlik, Yetimlerin Gönlüne Dokundu

Gönüllü Gençlik, Yetimlerin Gönlüne Dokundu
  • 28 Ocak 2020, Salı 1:01

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde sosyal çalışmalar yürüten “Gönüllü Gençlik Hareketi”son olarak düzenlediği etkinlikle yetim çocukların gönlüne girdi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde “iyilikte yarışıyoruz” sloganı ile ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşan Gönüllü Gençlik Hareketi, Yetim Koordinasyon Merkezindeki çocuklara unutamayacakları bir gün yaşattı.

Kültür Park Okuma Salonunda genç abi ve ablalarıyla kahvaltı yapan çocuklar ardından Kurtuluş Destanı Panorama Müzesini ziyaret ederek kahraman şehrin tarihiyle ilgili bilgiler aldılar.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin 100.yıl etkinlikleri kapsamında Demokrasi Meydanı’nda hizmete sunduğu Dijital Milli Mücadele Konteyner’ı da gezen çocuklar yaşadıkları kentin önemini ve kahraman şehirde yaşamanın gururunu bir kez daha hissettiler.

İkram edilen pamuk şeker ve patlamış mısır ile çocukluklarının keyfini doyasıya yaşayan minikler, kendilerine bu olanağı sağlayan Gönüllü Gençlik Hareketi nezdinde Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.


HABER AJANSI

HABERE AİT VIDEO


HABERE AİT RESİMLER


BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

NAMAZ VAKİTLERİ
yukarı çık